فهرست
جرارد: این فصل، فصل لیورپول خواهد بود
جرارد: این فصل، فصل لیورپول خواهد بود

جرارد: این فصل، فصل لیورپول خواهد بود

آی اسپورت- استیون جرارد، کاپیتان لیورپول اعلام کرد که برای اولین بار در طول دوران فوتبالش مطمئن است که در فصل آینده، قرمز‌ها قهرمان لیگ برتر خواهند شد.

لیورپول فصل گذشته پس از 24 سال در آستانه ی کسب قهرمانی در لیگ برتر بود ولی عملکرد خوب سیتی و همچنین امتیاز از دست دادن مقابل چلسی و کریستال پالاس باعث شد که قهرمانی به سادگی از دستان آنها خارج شود. جدایی لوئیس سوارس، بهترین گلزن لیورپول با 88 میلیون یورو یکی دیگر از اتفاقات مهمی است که رخ داده و باید دید که لیورپول می‌تواند جایگزینی برای او پیدا کند یا خیر. تا به حال، ریکی لمبرت، آدام لالانا و دژان لوورن همگی از ساوتهمپتون به لیورپول پیوسته‌اند. لازار مارکوویچ و امره جان نیز دیگر خرید‌های لیورپول هستند.

جرارد در مصاحبه با تلویزیون لیورپول گفت:\" وقتی در این سطح بازی می‌کنید، فاصله ها بسیار کم است. بنابراین دسترسی به چیزی که مدت‌هاست از ما فاصله گرفته، شاید کمی زمان ببرد. تنها راه‌حل، قهرمانی در فصل آینده است. ولی تا جایی که من فصل پیش را بررسی کرده‌ام، تنها می‌توان به عملکردمان افتخار کنیم.

فکر می‌کنم هواداران هم با من هم عقیده هستند زیرا فصل پیش فوق‌العاده بود. بعضی از نمایش‌های ما استثنایی بود. فکر می‌کنم امسال از سال گذشته هم بهتر خواهیم بود. دلیلش این است که طعم شکست در هفته های پایانی و حضور در کورس قهرمانی را چشیده ایم. اگر بتوانیم از زخمی که در قلبمان ایجاد شد، استفاده کنیم می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.  فکر می‌کنم این اولین بار است که می‌توانم با اطمینان خاطر پیش از شروع رقابت‌ها  به مردم بگویم که امسال فصل ماست.\"

     
آی اسپورت
2014-07-28 11:27:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر