فهرست
آخرین حمله لیورپولی‌ها به سرخیو راموس
آخرین حمله لیورپولی‌ها به سرخیو راموس

آخرین حمله لیورپولی‌ها به سرخیو راموس

آی اسپورت - شب گذشته دو تیم کرواسی و اسپانیا به مصاف یکدیگر رفتند که کرواسی موفق شد 3-2 به پیروزی رسیده و شرایط خود را در جدول بهبود ببخشد. حالا شاگردان دالیچ با کسب پیروزی مقابل انگلیس می‌توانند صدرنشین گروهشان باشند و به کلی اوضاع را نسبت به پیش از بازی تغییر داده‌اند. پس از بازی، لوورن که به شدت از این پیروزی خوشحال بود، در اینستاگرام به صورت زنده شروع به صحبت با دنبال‌کننده‌هایش کرد و صحبت‌‌های عجیبی نیز به میان آورد. او که پیش از این نیز درگیری رسانه‌ای عجیبی با راموس داشت، گفت: «خیلی خوب با آرنج به او ضربه زدم. 3 -2 پیروز شدیم! حالا صحبت کن رفیق. رفیق! آنها یک مشت آشغال هستند! فقط کرواسی تیم قابلی است. حالا انگلیس را شکست می‌دهیم و مثل بزرگان صعود می‌کنیم.»

1
1

موضوع اختلاف لوورن و راموس، از فینال چمپیونزلیگ سال گذشته شروع شد، جایی که سرخیو راموس، در دو اقدام جنجالی، به لیورپول ضربات شدیدی وارد کرد. او در نیمه اول دست محمد صلاح را با دستش قفل کرد و او را به زمین زد که باعث شد دست صلاح دچار مصدومیت شود و او مجبور به ترک زمین شود. این مصدومیت حتی باعث شد که صلاح در جام جهانی نیز نتواند به صورت کامل، تیم ملی مصر را همراهی کند و حتی در این فصل که دوباره دچار مصدومیت شد، وقتی که در حال خروج از زمین بود، پیراهنش را در اورد و جای چسب‌های شانه‌اش نشان می‌داد که هنوز از مصدومیت فینال چمپیونزلیگ ریکاوری کامل نکرده است. اما صلاح در دو برخوردی که با راموس داشت، به هیچ وجه روی خوشی به او نشان نداد و با سردی از کنار کاپیتان اسپانیا و رئال عبور کرد. با این وجود، راموس نیز در مصاحبه‌هایش تاکید کرده که هیچ عمدی در کار او نبوده و نمی‌خواسته صلاح را مصدوم کند.

صحنه دوم راموس در فینال، برخورد او با لوریس کاریوس بود. روی یک صحنه کرنر، به نظر راموس ضربه‌ای به سر کاریوس وارد می‌کند که به اعتقاد کلوپ و بازیکنان لیورپول، باعث شده تا کاریوس در فینال کمی گیج شود و اشتباهات عجیبی انجام دهد که منجر به باخت 3-1 سرخ‌پوشان شد. این اقدامات راموس با انتقادات بسیاری روبرو شد و جنجال‌های فراوانی به پا کرد. یکی از کسانی که مخالفت تندی با راموس داشت، لوورن بود که این مخالفت را به رسانه‌ها کشید و شاهد جنگ رسانه‌ای شدیدی بین این دو مدافع بودیم. حال با این صحبت‌ها، به نظر این جنگ وارد بعد جدیدی خواهد شد و باید منتظر پاسخ سرخیو راموس باقی ماند.

ورزش 3

۱    
آی اسپورت
2018-11-16 13:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر