فهرست
ماتا: داشتن مربی ای مانند فن خال، آرزوی هر بازیکنی است
ماتا: داشتن مربی ای مانند فن خال، آرزوی هر بازیکنی است

ماتا: داشتن مربی ای مانند فن خال، آرزوی هر بازیکنی است

آی اسپورت- خوان ماتا، ستاره اسپانیایی منچستریونایتد، مطمئن است که لوئی فن خال می تواند بار دیگر شیاطین سرخ را به مسیر قهرمانی برگرداند و سرمربی هلندی را دارای ذهنیت و جاه طلبی ای که در این باشگاه وجود دارد، دانست.

منچستریونایتد با هدایت فن خال توانست در دو دیدار ابتدایی اش در تور پیش فصل، مقابل لس آنجلس گلکسی و رم به ترتیب به یپروزی های 7-1 و 3-2 دست پیدا کند؛ دیدارهایی که فن خال نمایش های تیمش در آن را نه چندان خوب توصیف کرد.

یونایتدها در دیدار مقابل رم ابتدا با سه گل پیش افتادند اما در نیمه دوم دوبار دروازه شان باز شد تا فن خال در پایان دیدار از شاگردانش عصبانی باشد.

ماتا به خبرنگاران گفت:\" در پایان بازی، وقتی ما دو گل دریافت کردیم، او خیلی راضی نبود. فکر می کنم هر مربی بزرگی چنین احساسی دارد.

او آنچه فکر می کند را گفت و درک روشنی از فوتبال دارد. ما فکر می کنیم که او مربی بزرگی است و ذهنیتی قوی به تیم وارد کرد. منچستریونایتد برای داشتن ذهنیت قهرمانی ساخته شده و فکر می کنم او هم چنین ذهنیتی دارد.

او در کشورهای مختلفی به موفقیت رسید. ما از حضور او در تیم و شیوه کاری او راضی هستیم. همه چیز جدید است اما ما به شیوه کاری او سازگار شده ایم.او حق دارد که از ما چیزهای بیشتری بخواهد. به عوان یک بازیکن، باید به دنبال چنین مربی ای باشید؛ مربی ای که همیشه چیزهای بیشتری می خواهد و می خواهد که در دیدارها، زودتر سرنوشت پیروزی تیم مشخص شود.\"

     
آی اسپورت
2014-07-28 12:48:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر