فهرست
خرید جدید پرسپولیس، چهارشنبه در ایران
خرید جدید پرسپولیس، چهارشنبه در ایران

خرید جدید پرسپولیس، چهارشنبه در ایران

آی اسپورت- سخنگوی باشگاه پرسپولیس امروز در مورد آخرین وضعیت جذب مدافع تیم ملی کاستاریکا اظهارنظر کرد. خواجه وند امروز در گفتگو با فارس تاکید کرد که با توجه به گفتگوهای انجام شده، میشل اومانا تا دو روز دیگر به تهران خواهد آمد تا قراردادش را به امضا برساند و با سایر بازیکنان تیم تمرین کند.

این بازیکن 32 ساله، در هر سه مسابقه مرحله گروهی جام جهانی 2006 برای کاستاریکا به میدان رفت و در جام جهانی 2014 نیز یکی از مهره های کلیدی این تیم بود. مدافع یک متر و هشتاد سانتی متری کاستاریکایی ها، پنالتی پیروزی بخش تیمش در دیدار با یونان را به یکی از بهترین خاطره های ورزشی تاریخ این کشور تبدیل کرد اما در دیدار با هلند پنالتی اش را به دستان تیم کرول کوبید. خط دفاعی کاستاریکا در تمام 5 مسابقه اش در جام جهانی تنها 1 گل دریافت کرد تا اومونا و همبازی هایش مورد توجه باشگاه های مختلفی قرار بگیرند. از یاد نبرید این 5 مسابقه در مقابل تیم های نظیر ایتالیا، انگلیس، یونان، هلند و اروگوئه انجام شده اند.

با توجه به جدایی حسینی، پست دفاع وسط به یکی از دغدغه های جدی سرخپوشان تبدیل شده و حضور اومانا می تواند خیال آن ها را از این بابت راحت کند. 

  ۶  
آی اسپورت
2014-07-28 13:37:20
نظر دهید
۶ نظر
محمد
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۳
عالی میشه اگه بیاد
محمد
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۵
عالی میشه اگه بیاد
omidoo
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۶
دهنه مارو سرویس کردین انقدر متن تکراری گذاشتین..خوب یه چیزه جدید راحع به این یارو بنویسین
-
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۵
در تمام خبر هایی که از این بازیکن گذاشتید این بند آخر تکراری بود
" این بازیکن 32 ساله، در هر سه مسابقه مرحله گروهی جام جهانی 2006 برای کاستاریکا به میدان رفت و در جام جهانی 2014 نیز یکی از مهره های کلیدی این تیم بود. مدافع یک متر و هشتاد سانتی متری کاستاریکایی ها، پنالتی پیروزی بخش تیمش در دیدار با یونان را به یکی از بهترین خاطره های ورزشی تاریخ این کشور تبدیل کرد اما در دیدار با هلند پنالتی اش را به دستان تیم کرول کوبید. خط دفاعی کاستاریکا در تمام 5 مسابقه اش در جام جهانی تنها 1 گل دریافت کرد تا اومونا و همبازی هایش مورد توجه باشگاه های مختلفی قرار بگیرند. از یاد نبرید این 5 مسابقه در مقابل تیم های نظیر ایتالیا، انگلیس، یونان، هلند و اروگوئه انجام شده اند.
با توجه به جدایی حسینی، پست دفاع وسط به یکی از دغدغه های جدی سرخپوشان تبدیل شده و حضور اومانا می تواند خیال آن ها را از این بابت راحت کند. "
-
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۵۰
عربا چرا اینو نمیگیرن به جاش بلال مدافع-پلی میکر رو میگیرن تازه هم سنن و قیمت این یک پنجم بلاله.
-
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۵
به احترام سردار کیسه کشا خبر دار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر