فهرست
دژان لوورن: با شنیدن You
دژان لوورن: با شنیدن You'll Never Walk Alone، عاشق لیورپول شدم

دژان لوورن: با شنیدن You'll Never Walk Alone، عاشق لیورپول شدم

آی اسپورت- دژان لوورن، پس از نهایی شدن انتقالش به لیورپول، این باشگاه را چیزی فراتر از یک باشگاه توصیف کرد.

مدافع فصل گذشته ساوتهمپتون شب گذشته پس از پشت سر گذاشت تست‌های پزشکی، سرانجام با قراردادی 5 ساله به ارزش 20 میلیون پوند به طور رسمی به لیورپول ملحق شد. این مدافع کروات به این ترتیب تبدیل به گران‌قیمت‌ترین مدافع تاریخ این باشگاه شد؛ رکوردی که پیش از این متعلق به مامادو ساخو بود که سال گذشته در ازای 18.6 میلیون پوند از پاری‌سن‌ژرمن به لیورپول پیوست.

لاورن که پنجمین بازیکنی شد که سرخپوشان مرسی‌ساید در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی به خدمت گرفته است، در گفت‌و‌گو با سایت رسمی این باشگاه گفت:\" پیوستن به جمع بندرنشینان رویایی است که تحقق یافت. از اینکه اینجا هستم خوشحالم. به اینکه به لیورپول ملحق شدم افتخار می‌کنم و بی‌صبرانه منتظر شروع تمرینات با این تیم هستم. می‌دانم که میلیون‌ها هوادار داریم و لیورپول فراتر از یک باشگاه است.

بعد از اینکه فصل گذشته در آنفیلد مقابل لیورپول بازی کردم و هواداران شعار معروف «You\'\'ll Never Walk Alone» را سرمی‌دادند با خودم گفتم که یک روز برای این تیم بازی خواهم کرد. هواداران هم از همان لحظه نخست متوجه خواهند شد که من بازیکنی هستم که 100 درصد توانم را در زمین مسابقه برای تیمم می‌گذارم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-28 14:30:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر