فهرست
لیست قراردادهای باشگاه راه آهن/ غلامی گران ترین بازیکن تیم سقف دار!
لیست قراردادهای باشگاه راه آهن/ غلامی گران ترین بازیکن تیم سقف دار!

لیست قراردادهای باشگاه راه آهن/ غلامی گران ترین بازیکن تیم سقف دار!

 آی اسپورت - باشگاه راه آهن که همچنان وضعیت روشنی در زمینه مالکیت ندارد و قرار است مالک جدیدش را با مزایده بشناسد، اقدام به انتشار مبلغ قرارداد بازیکنانش کرده است. فهرست راه آهنی ها کامل ترین فهرست در میان تیم های حاضر در لیگ برتر است. آن ها تاریخ دقیق تولد، مدت قرارداد و متمم ها یا به قول خودشان آپشن ها را در نیز در این فهرست گنجانده اند.

راه آهن یکی از باشگاه های است که سقف قرارداد را به شدت جدی گرفته اند. گران ترین بازیکن آنها که محمد غلامی ست قرارداد 550 میلیونی بسته است و میلاد و مهرداد محمدی نیز با دریافت 50 میلیون ارزان ترین های این تیم به شمار می روند. همه هزینه ها به اضافه آپشن های قراردادهای بازیکنان این باشگاه مجموعا زیر 8 میلیارد تومان هستند. 

\"لیست

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-28 16:42:03
نظر دهید

۲ نظر
ملوانی
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۳
بعید می د.نم حقیقت داشته باشه چون ملوان بیش از این بهش می داد . همین الان به مهرداد اولادی 600 میلیون داده پس به محمد غلامی که بازیکن سابق خودمون بوده و بازیکن مورد علاقه ایراندوست بود پیشنهاد بالاتری داده . حقیقت اینه که سقف بودجه هم مثل سقف قرارداد ضمانت اجرایی نداره چون از کانالهای غیر رسمی و با استفاده از انواع رانت ها پول های زیادی به بعضی از تیم ها تزریق میشه
-
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۷
امیر عابدزاده آخرین بار کی بازی کرده که قرارداد 120 میلیونی میبنده؟ تُف!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر