فهرست
گزارش روز : دن پدروی بارسلونا 27 ساله شد
گزارش روز : دن پدروی بارسلونا 27 ساله شد

گزارش روز : دن پدروی بارسلونا 27 ساله شد

آی اسپورت - پدرو رودریگس بازیکن اهل جزایر قناری بارسلونا امروز 28 جولای، 27 ساله شد. پدرو در سال 2006 به تیم دوم بارسا پیوست و با قابلیت های فراوانی که داشت به سرعت توانست خودش را به تیم اول بارسلونا برساند.

پدریتوی سابق حالا به دون پدرو تبدیل شده و با 269 بازی برای بارسلونا و ثبت 87 گل، نام خود را عنوان یک مهره تاثیر گذار در این تیم تثبیت کرده است.

پدرو پس از درخشش در ترکیب بارسا در سال 2010 به تیم ملی نیز دعوت شد. او در فصلی که گذشت 59 بازی برای بارسا انجام داد و در مجموع 19 گل نیز به ثمر رساند.

زمزمه هایی مبنی بر انتقال او به تیمی دیگر در انتهای فصل به گوش می رسید؛ با این وجود او پس از صحبت با انریکه متقاعد شد تا در اردوی بارسلونا در انگلستان حضور یابد .

پدرو امیدوار است تا با حمایت انریکه بتواند سالی بهتر و متفاوت تر را تجربه کند . انریکه امروز در فرودگاه ال پرات بارسلون و قبل از عزیمت به بیرمنگام به محض دیدن پدرو به سمت او رفت و به گرمی تولدش را به او تبریک گفت .

به نظر می رسد که پدرو در ایده های تاکتیکی انریکه نقش مهمی را ایفا خواهد کرد و این مربی برای ایجاد انقلاب در بارسلونا روی پدرو حساب ویژه ای باز کرده است.

\"\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-28 17:27:05
نظر دهید

۱ نظر
محمد
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۸
دن پدرو؟؟؟؟
چی بگم؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر