فهرست
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی شد
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی شد

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی شد

آی اسپورت - علیرضا دبیر با کسب اکثریت آرا برای ۴ سال به عنوان رئیس فدراسیون کشتی جانشین رسول خادم شد. برای ریاست فدراسیون کشتی، 7 کاندیدا به نام‌های علیرضا دبیر، حمید بنی‌تمیم، عبدالمهدی نصیرزاده، سیداصغر آزوره، جاسم امیری، علی‌اکبر جیره سرایی و حمیدرضا صالحی احراز صلاحیت شده بودند که حمیدرضا صالحی در مجمع غایب بود و با عدم حضور در مجمع انتخاباتی نامش از بین کاندیداهای رأی‌گیری خارج شد.

علی‌اکبر جیره‌سرایی یکی از نامزدهای انتخابات فدراسیون کشتی نخستین کاندیدای انصرافی مجمع بود به نفع علیرضا دبیر اعلام انصراف کرد. جاسم امیری نیز در ادامه انصراف داد. در نهایت انتخابات کشتی با 4 کاندیدا به نام‌های علیرضا دبیر، حمید بنی‌تمیم، عبدالمهدی نصیرزاده و  سیداصغر آزوره برگزار شد. اعضای حاضر در مجمع 43 نفر بودند که اسبقیان عنوان کرد رئیس با 22 رأی انتخاب خواهد شد.

پس از رای گیری، علیرضا دبیر 18 رای، عبدالمهدی نصیرزاده 12 رای، حمید بنی تمیم 11 رای و سیداصغر آزوره 2 رای آوردند و بدین ترتیب هیچ کاندیدایی حائز رای اکثریت نشد و انتخابات به دور دوم رفت. بدین ترتیب در دور دوم دبیر و نصیرزاده با هم رقابت کردند و در نهایت در دور دوم انتخابات پس از رای گیری، علیرضا دبیر با کسب 31 رای برای 4 سال به عنوان رئیس فدراسیون کشتی جانشین رسول خادم شد. نصیرزاده نیز 12 رای کسب کرد.

     
آی اسپورت
2019-07-17 13:09:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر