فهرست
وقت بازگشت مورینیو رسید؛ ماموریت غیرممکن
وقت بازگشت مورینیو رسید؛ ماموریت غیرممکن

وقت بازگشت مورینیو رسید؛ ماموریت غیرممکن

آی اسپورت - رئال مادرید نمی‌داند چطور باید با نبود راموس کنار بیاید. این اصل یک بار دیگر ثابت شد. هر پنج شکست اخیر کهکشانی‌ها در لیگ قهرمانان اروپا در حالی روی داده که خبری از راموس نبوده است. کاپیتان به دلایل مختلفی این پنج بازی را از دست داده است. بعضا به دلیل محرومیت و گاهی به خاطر دلایل فنی و سیستم چرخشی. واقعیت این است که بدون راموس، رئال مادرید فاقد هماهنگی و جنگندگی لازم در خط دفاعی است و این مسئله یک بار دیگر در پارک دو پرنس به چشم آمد.

اولین باخت در فصل 2017/18 حاصل شد. جایی که راموس به دلیل محرومیت، بازی برگشت مقابل یوونتوس را از دست داد. رئال مادرید که با درخشش کریستیانو بازی رفت را با 3 گل برده بود، فاصله‌ای با کامبک خوردن نداشت که بن عطیه روی وازکز مرتکب پنالتی شد و رونالدو گل صعود تیم زیدان به نیمه نهایی را زد. مادرید سه گل خورد و از یک مهلکه جان سالم به در برد.

فصل گذشته هم راموس به دلایل فنی در هیچ یک از دو دیدار مقابل زسکا مسکو در مرحله گروهی بازی نکرد. رئال مادرید هم هر دو بازی را باخت! در مسکو با یک و در برنابئو با 3 گل! با این حال مشهورترین باخت رئال مادرید در غیاب - عمدی - راموس، به بازی برگشت با آژاکس برمی‌گردد. راموس در بازی رفت که با برتری 1-2 سفیدپوشان در آمستردام همراه شده بود، دو اخطاره شد و با اذعان عجیبش به عمدی بودن خطایش، دو جلسه از همراهی رئال مادرید محروم شد. تیم سولاری در بازی برگشت با نتیجه 4-1 شکست خورد و حذف شد.

دومین و آخرین جلسه محرومیت راموس هم بازی شب گذشته مقابل پاری سن ژرمن سپری شد که مطابق انتظار، رئال مادرید زمین را با شکست ترک کرد. تیم زیدان در حالی که حریف هیچ یک از سه ستاره خط حمله‌اش را در اختیار نداشت، سه گل خورد و می‌توانست با شکستی حتی سنگین‌تر به مادرید برگردد. 5 بازی، 5 باخت و 14 گل خورده. بدون راموس زندگی برای رئال مادرید سخت است و این را نمی‌توان کتمان کرد. سرخیو در بازی با سویا به ترکیب برمی‌گردد.

 

۲    
آی اسپورت
2019-09-19 18:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر