فهرست
فردیناند: با آمدن فن خال، مجبور شدم از منچستریونایتد جدا شوم
فردیناند: با آمدن فن خال، مجبور شدم از منچستریونایتد جدا شوم

فردیناند: با آمدن فن خال، مجبور شدم از منچستریونایتد جدا شوم

آی اسپورت- ریو فردیناند، مدافع سابق منچستریونایتد، اعلام کرد که مایل بود در این باشگاه بماند اما مدیران باشگاه تمایلی برای حفظ او نشان ندادند.

فردیناند که با انتقالش از لیدز به منچستریونایتد در سال 2002، به گران ترین مدافع دنیا تبدیل شد، بعد از 12 فصل پرافتخار، در این تابستان منچستریونایتد را به مقصد کوئینزپارک رنجرز ترک کرد.

او که با رفتن نمانیا ویدیچ، می توانست این فصل کاپیتان اول شیاطین سرخ باشد، معتقد است اگر رایان گیگز سرمربی یونایتدها مانده بود، او می توانست به حضورش در الدترافورد ادامه بدهد.

او به خبرنگاران گفت:\" گیگزی یکی از دوستان من است که سال های بسیاری را در کنار او بازی کرده ام. زمانی که او سرمربی شد به نظر می رسید که سال آینده هم سرمربی تیم بماند. او صریحا به من گفت که من از بازیکنان ثابت تیم او هستم و باید قراردادم را تمدید کنم. اما همه چیز در فوتبال سریع تغییر می کند. من باید یونایتد را ترک می کردم. پس از آمدن فن خال فضای تیم عوض شد و من باید با این موضوع کنار می آمدم.

من از همان زمان فهمیدم که یونایتد علاقه ای به حفظ من ندارد و به زودی این موضوع را به من خواهد گفت که این اتفاق در پایان فصل افتاد. باشگاه به من گفت از شما متشکریم و خداحافظ! این چیزها در فوتبال طبیعی است. من آدم خاصی نیستم و باشگاه باید به حرکتش ادامه دهد.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-28 21:49:40
نظر دهید
۱ نظر
شایان
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۸
ممنون ریو ،تو همیشه یه یونایتدی باقی خواهی موند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر