فهرست

۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۱

خیلی وقته که فوتبال ایران بدون برانکو و ویژگی‌های منحصر به فردش، غیرقابل تصوره. کاش تا همیشه اینجا بمونه و از حضورش لذت ببریم و کنارش گام‌های بلند رو به جلو برداریم. کاش قدر بدونیم حضور پروفسور برانکو ایوانکوویچ رو.
آی اسپورت
2017-09-12 22:41:39
نظر دهید

۵ نظر
سهيل
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۵۶
اميدوارم لابلاي اين لذت بردن منظورتون از شخصيت و ادب برانكو هم باشه.
مسائل فني بكنار ولي برانكو توي فوتبال ما يه مورد خاص هستش يه جنتلمن كه تحت هر شرايطي احترام به حريف رو فراموش نميكنه، اميدوارم اين بعدش رو بيشتر از چيزاي ديگه ياد بگيريم.
رضا صابری
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۱۱
قطعا همینطوره. منظور من هم زندگی حرفه ای برانکو بوده. تو همه ابعاد. مرسی که توضیح رو به توییت اضافه کردی ؛)
فری کله پز
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۰۴
جووون تو فقط جلو چشم باش باقیشو از ام اچ عباسی بپرس تا خبرت کنم
حرف حساب
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۵۲
با اجازه از آقا پوریا و شقایق خانم و باقی عشق کیروشی های آی اسپرت و البته جناب کیروشی پور اعظم! اگه ناراحت و عصبی نمیشید بگم که ما هواداران بیشمار پرسپولیس این قول رو از طرف پروفسور (برانکو) میدیم که درصورت تمایل و درخواست کیروش برانکو حاضره شیوه های مختلف بازگشت به بازی و پلن های B رو (10 نفره و 11 نفره) به کیروش آموزش بده! با شناختی که ما از برانکو داریم (اهل عقده بازی و کینه و نفرت نیست!!) مطمئنیم درخواست کیروش رو رد نمیکنه و فروتنانه دانش و تجربه خودش رو به خاطر تیم ملی در اختیارش قرار میده!
محسن
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۰۲
الان به خاطر اینکه بین چهارتا رفته؟ یا یه قهرمانی آوردن؟
چهار سال پیش استقلال تو گروهی که العین و الهلال بودن صعود کرد تا چهارتا هم رفت تازه اون موقع مثل الان نبود که زمین و زمان برای پرسپولیس بسیج شدن ، نصف تیم اون موقع از بین رفت. بعد هم بازی ها با شرق آسیایی ها تو ورزشگاهای پر تماشاگرشون خیلی فرق داره با الان. البته به عنوان یه استقلالی قدیمی امید دارم پرسپولیس این الهلال رو هم ببره چون تا وقتی با عربا بازی داریم برامون استقلال و پرسپولیس فرقی نداره( بماند که دوستای پرسپولیسی هنوز العین رو میکوبن تو سرما)
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر