فهرست
هشدار دونگا به ستاره های برزیل: مردها گریه نمی کنند!
هشدار دونگا به ستاره های برزیل: مردها گریه نمی کنند!

هشدار دونگا به ستاره های برزیل: مردها گریه نمی کنند!

آی اسپورت- کارلوس دونگا، سرمربی جدید تیم ملی برزیل، از شاگردانش خواست تا برای پشت سر گذاشتن ناکامی جام جهانی 2014، قوی باشند.

برزیلی ها که امیدوار بودند به لطف امتیاز میزبانی، در جام جهانی 2014 به قهرمانی برسند، در نهایت با دو شکست سنگین مقابل آلمان و هلند، به رتبه چهارم رضایت دادند؛ نتیجه ای که به اخراج لوئیس فیلیپه اسکولاری منجر شد.

بسیاری در برزیل از بازیکنان تیم برزیل به خاطر گریه کردن در زمان خواندن سرود ملی انتقاد کرده و آن را نشانه غلبه احساسات بر بازیکنان این تیم دانستند. اکنون دونگا به شاگردانش هشدار داد اگر می خواهند در فهرست تیمش برای رقابت های سال آینده کوپا آمریکا قرار داشته باشند، از نظر ذهنی، قوی تر باشند.

دونگا به فانتاستیکو گفت:\" ما مرد هستیم و مردها گریه نمی کنند. این رفتار هواداران که خواندن سرود ملی را حتی بعد از پایان موزیک ادامه می دادند، خوب بود اما بازیکنانی که درون زمین هستند، نباید خیلی احساساتی شوند. آنها باید یک سد محکم تر در مقابل احساسات شان داشته باشند.\"

دونگا اولین فهرستش را برای دیدارهای ماه آینده مقابل کلمبیا و اکوادور اعلام خواهد کرد و اعلام کرد که تاکتیک های مورد نظرش را در این دیدار امتحان خواهد کرد.

\" تمرینات ما در طول دیدارهای دوستانه انجام می شود. در آن دیدارها، ما تلاش می کنیم ترکیب مورد نظرمان را پیدا کنیم. بازیکنان جوان زیادی در اروپا هستند که پیشرفت فوق العاده ای نشان داده اند. ما آنها و بازیکنانی که اینجا دربرزیل هستند را به دقت زیر نظر داریم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-28 23:56:19
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۳۷
اینو خوب اومده
این چیه عین بچه ان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر