فهرست
بوتراگوئنو: خامس می‌تواند انتظارات هواداران را برآورده کند
بوتراگوئنو: خامس می‌تواند انتظارات هواداران را برآورده کند

بوتراگوئنو: خامس می‌تواند انتظارات هواداران را برآورده کند

آی اسپورت- امیلیو بوتراگوئنو، مدیر روابط سازمانی رئال مادرید معتقد است که هواداران از خامس رودریگس انتظارات بزرگ و زیادی دارند ولی او مطمئن است که خامس می‌تواند در حد و اندازه های قیمت 80 میلیون یورویی اش ظاهر شود.

ستاره کلمبیایی پس از درخشش در جام جهانی و کسب کفش طلای آن، ماه پیش از موناکو به رئال مادرید منتقل شد، انتقالی که به گفته ی او یک رویا برایش بود. با وجود انتظارات بالا، بوتراگوئنو معتقد است که او از نظر فکری و روحی آماده ی پاسخ به این انتظارات است.

بوتراگوئنو در جمع خبرنگاران گفت: \" او بسیار جوان است و رئال مادرید باشگاه سخت‌گیری است. هواداران ما بسیار وفادارند ولی در همان حال انتظار زیادی از شما دارند. هر بازی یک امتحان است بنابراین باید خوب بازی کنید. باید ببرید.این بخشی از فرهنگ و تاریخ ماست. ما باید جام ببریم و این چیزیست که هواداران ما انتظار دارند.\"

ولی خامس انسان خوبی است. من این فرصت را داشتم که در جریان معارفه اش با او دیدار کنم و فکر می‌کنم که اوضاع روحی اش خوب است. او به شروع فصل امیدوار است و باید ببینیم چه می‌شود. ولی واقعا ما به پستی که قرار است برای ما بازی کند خوشبین هستیم. فکر می‌کنیم که او بسیار با استعداد است.\"

     
آی اسپورت
2014-07-29 09:36:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر