فهرست
خواسته برهانی از منصوریان: نام او را افشا کن
خواسته برهانی از منصوریان: نام او را افشا کن

خواسته برهانی از منصوریان: نام او را افشا کن

آی اسپورت – در روزهای اخیر بحث‌هایی درباره یک فرد خاص و البته افراد نزدیک به باشگاه استقلال که در تصمیمات خرد و کلان این باشگاه دخالت می‌کنند، مطرح شده است. پژمان منتظری در مصاحبه‌ای علیه این فرد صحبت کرده و آرش برهانی در پستی اینستاگرامی که به خداحافظی خسرو حیدری اختصاص داشت به این فرد اشاره کرده است. برهانی در مصاحبه‌ای جدید کدهای بیشتری از این ماجراها داده و از علیرضا منصوریان خواسته نام این فرد را ببرد تا مشخص شود او در استقلال چه کارهایی انجام داده است. این صحبت‌ها را بخوانید:

شب فینال جام حذفی تیم بستند

من، خسرو، امیرحسین صادقی، وحید طالب لو و حنیف دیگر وقت خداحافظی مان بود ولی من از دخالت ها ناراحت هستم و اینکه با فکری که دارند تیم را به هم می ریزند و این خوشایند نیست. من دقیقا یادم هست که یک بازیکنی می خواست به استقلال بیاید، این بازیکن خاص به در و دیوار زد که او قرارداد امضا نکند، پستش هم هافبک دفاعی بود و بعد از آن روزبه چشمی مصدوم شد و ما تا آخر فصل یک هافبک دفاعی داشتیم. من دقیقا یادم هست شب فینال جام حذفی چه اتفاق هایی افتاد، تیم بستند، بازیکن اخراج کردند و این مسائل چیزهایی است که من را ناراحت می کرد.

یک بازیکن جوان برای خودش باند جناح درست کرد

این بازیکن نقشی نداشت ولی بارها پشت سر بازیکنان صحبت کرد و با رفتارهای بچه گانه اش تیم را خراب کرده بود. یکسری از مسائل بچه گانه این بازیکن باعث شد بین بازیکنان تفرقه بیفتد. یک سیب گندیده همه جعبه را خراب می کند و یک صحبت باعث می شود همبستگی تیم از بین برود. وقتی جو تیم به این شکل شد،  بازیکن جوان برای خودش جناح درست می کرد که من نزدیک بود یکی از آنها را کتک بزنم.

هرچه بگوییم خودمان را خراب می کنیم

در استقلال باند بازی است. ریشه باندبازی را باید بخشکانند، می گویند چرا اسم نمی آوریم، هرچه می گوییم خودمان را خراب می کنیم. ما چقدر این مسائل را بگوییم، یک بار به همراه چند بازیکن دیگر به دفتر مدیرعامل رفتیم و گفتیم کسی کنار تیم است که اجازه نمی دهد تیم نتیجه بگیرد، او گفت این شخص برکنار شده است بعدا فهمیدیم با قدرت تر از همیشه برگشته و تمام صحبت های ما در آن جلسه را هم می داند. به نظر شما بردن اسم این فرد فایده ای دارد؟ یادم هست آقای منصوریان گفت هرکسی استقلال را اذیت کند نامش را رسانه ای می کند، آقای منصوریان که من بسیار شما را دوست دارم بگویید چرا اسم این فرد را نیاوردید؟  

باید ریشه این فسادها در تیم خشکانده شود

یک چیزی در مورد این بازیکن بگویم، درست است او ایرادهایی در رفتارش دارد ولی زحمت هم کشیده است. اول فصل می خواهید با او  قرارداد امضا کنید،  بگویید ساکت باش و اگر کاری کردی یا حرفی زدی این اجازه را داریم که اخراجت کنیم . اگر بازیکنی که زحمت کشیده کنارش بگذارند کار درستی نیست. اگر می خواهید مشکلات استقلال برطرف شود باید ریشه این فسادها را در تیم بخشکانید.

 

۴ ۳  
آی اسپورت
2019-05-21 18:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امیرعباس
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۲۴
جالبه که هیچکس هم جرات نداره اسم این یارو رو بیاره همه میگن اون یکی بگه ظاهرا سنبه طرف خیلی پر زوره !!
۶
.
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۵۱
.
تاج
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۳۴
کسی جرات نمیکنه اسمشو بگه چون به بچه-های بالا وصله
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر