فهرست
استوریج: برای پر کردن جای خالی سوارس، پا پیش خواهم گذاشت
استوریج: برای پر کردن جای خالی سوارس، پا پیش خواهم گذاشت

استوریج: برای پر کردن جای خالی سوارس، پا پیش خواهم گذاشت

آی اسپورت- دنیل استوریج، مهاجم لیورپول عنوان کرد که او برای پرکردن جای خالی لوئیس سوارس، پا پیش خواهد گذاشت و از باقی هم تیمی هایش خواست که این کار را انجام دهند.

استوریج فصل گذشته 21 گل به ثمر رساند، 10 گل کمتر از سوارس که حالا به بارسلونا پیوسته است.مهاجم 24 ساله عنوان کرد که حالا زمان آن است که رو به جلو حرکت کنند و بازیکنان جدید مثل مارکوویچ، لمبرت و لالانا در خط حمله خوب کار کنند.

او در مصاحبه با مطبوعات انگلیسی گفت: \" برای گلزنی در فصل بعد، من پا پیش خواهم گذاشت و باقی تیم هم همینطور. من لوئیس یک زوج بسیار خوب ساخته بودیم و برای لوئیس آرزوی بهترین‌ها را دارم. اوقات خوبی با هم گذراندیم. ما با گل‌هایمان تاریخ را ساختیم و به بهترین زوج تاریخ لیورپول در یک فصل تبدیل شدیم. ولی باید رو به جلو حرکت کرد. این وظیفه ی هر کس است که این کار را انجام دهد. هم بازیکنانی که جدیدا اضافه می‌شوند و هم قدیمی تر ها.

لیورپول یک باشگاه بزرگ است و مردم و باشگاه های بزرگ این موضوع را فراموش کرده‌اند. اینجا یک باشگاه بزرگ است که بازیکنان بسیار خوبی در آن حضور دارند. لوئیس رفته و این فوتبال است و باید رو به جلو رفت. به نظر من بازیکنانی که در اختیار گرفته ایم، روحیه ی پیروزی بالایی دارند. بازیکنان می‌آیند و می‌روند و این طبیعت فوتبال است. بعضی برای تمام فوتبالشان در یک باشگاه می‌مانند، مثل استیون جرارد و بعضی می‌روند.\"

     
آی اسپورت
2014-07-29 09:54:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر