فهرست
فن خال: سیستم جدیدم به منچستریونایتد انعطاف‌پذیری می‌دهد
فن خال: سیستم جدیدم به منچستریونایتد انعطاف‌پذیری می‌دهد

فن خال: سیستم جدیدم به منچستریونایتد انعطاف‌پذیری می‌دهد

آی اسپورت- لوئیس فن خال، سرمربی منچستریونایتد عنوان کرد که با سیستم 2-5-3 می‌تواند بیشتر از توانایی های بازیکنانش استفاده کند.

فن خال با این سیستم مقابل لوس انجلس گلکسی قرار گرفت و 7-0 پیروز از میدان خارج شد و مقابل رم نیز با همین ترکیب حضور داشت که 3-2 پیروز شد. پیش از دومین بازی جام گینس یونایتد مقابل اینتر در ماریلند، فن خال گفت که ترکیب تیمش به نحوی بوده که توانایی بازیکنانش بهتر به نمایش در می‌آمده است. فن پرسی، وین رونی، خاویر هرناندس ، دنی ولبک و خوان ماتا در ترکیب فیکس یونایتد قرار دارند و سرمربی هلندی عنوان کرد که به همین دلیل این سیستم را انتخاب کرده است.

فن خال در جمع خبرنگاران گفت: \" برای همین این سیستم را انتخاب کردم. همه ی آنها می‌توانند بازی کنند ولی هرناندس می‌تواند در پست مهاجم هم بازی کند، همینطور ولبک.

رونی در پست شماره 10 بهتر از شماره 9 ظاهر می‌شود و به من گفت که در پست شماره 11 یا 7 هم می‌تواند بدرخشد ولی ترجیح می‌دهم در پست شماره 9 یا 10 باشد. وقتی به کیفیت بازیکنان نگاه می‌کنید، رونی، فن پرسی، هرناندس، ماتا، ولبک، فلینی،اره‌را- خیلی از بازیکنان می‌توانند در این سیستم بازی کنند. بنابراین با این سیتسم، دو مهاجم بازی می‌کند، یک شماره 10 بازی می‌کند، دو هافبک بازی می‌کند و دو بال هجومی.\"

     
آی اسپورت
2014-07-29 10:29:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر