فهرست
شکوری: نظر دادن راجع به مصاحبه نکونام درست نیست/ مسئولان صبا به تعهدات شان عمل کنند
شکوری: نظر دادن راجع به مصاحبه نکونام درست نیست/ مسئولان صبا به تعهدات شان عمل کنند

شکوری: نظر دادن راجع به مصاحبه نکونام درست نیست/ مسئولان صبا به تعهدات شان عمل کنند

 

آی اسپورت- با تمدید قرارداد هادی شکوری و آمدن پیروز قربانی به صبای قم، دو مدافع سابق استقلال را بعداز چند فصل دوباره در یک تیم و کنار هم خواهیم دید.

شکوری در مصاحبه با \"آی اسپورت\" از شرایط صبا می گوید: چند جلسه ای که به تمرینات اضافه شدم، می بینم تیم خیلی جوانی بسته شده است ولی تا جا افتادن تیم احتیاج به زمان داریم، چون تعداد زیادی از بازیکنان سال قبل بین ما نیستند و از ما جدا شدند؛ کار سختی در فصل جدید، پیش رو داریم.

با انتقال تمرینات صبا به قم مشکلی ندارید؟

چرا؛ سختی های خاص خود را دارد ولی باشگاه باید شرایط اقامت دائم بچه ها را در قم فراهم کند، چون غیر از دو، سه نفر بقیه بازیکنان برای انجام هر تمرین از تهران به قم می آیند و این خیلی سخت است.

مسئولان صبا گفته بودند برای بازیکنان متاهل بودجه ای در نظر گرفتیم که در قم منزل اجاره کنند. یعنی تا این لحظه اتفاقی نیفتاده؟

آن ها باید به تعهداتی که دانند عمل کنند ولی تا این لحظه هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

چه رتبه ای برای تیمتان پیش بینی می کنید؟

در نیم فصل دوم لیگ گذشته، اوضاع خوبی داشتیم و امتیازات زیادی هم گرفتیم. به دلیل اینکه بازیکنان خود را پیدا کرده بودند، شاید اگر بازی ها طولانی تر می شد رتبه بهتری کسب می کردیم. امیدواریم امسال نیز رتبه تک رقمی به دست آوریم و حتی الامکان جزء مدعیان باشیم.

چرا با اینکه فصل قبل در صبا بودید، آخرین روز نقل و انتقالات با این تیم تمدید کردید؟

یکی، دو پیشنهاد از تیم های تهرانی لیگ برتری داشتم که منتظر نهایی شدن آن ها بودم ولی شرایط پیوستن به این تیم ها به وجود نیامد. در آخرین روزهای نقل و انتقالات نیز از باشگاه صبا تماس گرفتند تا به تیم برگردم و چون سال گذشته در این تیم بودم، تصمیم گرفتم قراردادم را تمدید کنم.

درست است مرتضی کاشی را تا نیم فصل ندارید؟

بله. مرتضی از دوستان بسیار خوب من می باشد و زحمات زیادی برای صبا کشیده است. امیدوارم مصدومیتش هرچه زودتر پایان پیدا کند تا شرایط بازگشت او فراهم شود.

مصاحبه جواد نکونام را خواندید؟

فقط شنیدم ولی هنوز این مصاحبه را ندیدم. این موضوع بحث شخصی است و نظر خاصی به چیزی که عنوان شده ندارم. فکر می کنم صحبت کردن راجع به این مسائل درست نباشد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-29 13:36:33
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۵
شما هم همچون علی جوادی و هیوا یوسفی و ... فقط میخواین به استقلال ضربه بزنید و اینقدر ببرینش در حاشیه که تیم نابود شه
متاسفم براتون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر