فهرست
مدیربرنامه های رویس: مارکو می‌خواهد به یک تیم بزرگ  اروپایی منتقل شود
مدیربرنامه های رویس: مارکو می‌خواهد به یک تیم بزرگ اروپایی منتقل شود

مدیربرنامه های رویس: مارکو می‌خواهد به یک تیم بزرگ اروپایی منتقل شود

آی اسپورت- دیرک هبل، مدیربرنامه های مارکو رویس عنوان کرد که تیم‌های بزرگ اروپایی به دنبال به خدمت گرفتن هافبک دورتموند هستند.

هافبک آلمانی تا سال 2017 با دورتموند قرارداد دارد و امروز نیز پیشنهاد جدید دورتموند برای تمدید را رد کرد. قیمت درخواستی دورتموند 35 میلیون یوروست.

هبل در مصاحبه با بیلد گفت: \" مارکو می‌خواهد به یک تیم بزرگ اروپایی برود. برای همین است که تیم‌های بزرگ اروپایی خواهان به خدمت گرفتن او هستند. ولی فعلا اولویت او بازگشت به سطح اول از لحاظ بدنی است. چیز دیگری در حال حاضر مهم نیست.\"

رویس به دلیل مصدومیت، جام جهانی را از دست داد و هنوز نتوانسته به تمرینات باز گردد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-29 13:51:35
نظر دهید

۲ نظر
آرش از مونیخ
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۶
متأسفانه مترجم شما مثل اینکه آلمانى بلد نیست.
چون مقاله بیلد رو من هم خوندم و توش نوشته که قبل از فینال جام حذفى آلمان (قبل از جام جهانى) رویس یک بار پیشنهاد تمدید رو رد کرده و الان اصلا مذاکره نمیکنه چون مصدومه و اولویتش رفع مصدومیتش هست. مدیر برنامه اش هم هیچ وقت نگفته که رویس میخواد تیم یزرگتر بره.گفته تمام تینهاى اروپا میخوانش و مارکو باعث پیشرفت تمام تیمهاى اروپایى میتونه باشه.میدونم نظرم رو چاپ نمیکنین مثل همیشه ولى واقعا زدن ٢ مقاله با ترجمه اشتباه خیلى بده یراى این سایت ! اگر میخواهین من حاضرم مجانى براى سایتتون ترجمه کنم که حداقل به عنوان پرمخاطب ترین سایت دروغ به مردم تحویل ندین.
-
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۱
اگه بره یا میره بارسلونا یا بایرمونیخ
البته دیگه فکر نکنم دورتمند ستاره به بایرمونیخ بفروشه ، هوادارها پدرشون رو در میارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر