فهرست
ماجرای مصاحبه جنجالی عالیشاه چه بود؟
ماجرای مصاحبه جنجالی عالیشاه چه بود؟

ماجرای مصاحبه جنجالی عالیشاه چه بود؟

آی اسپورت - در پایان دیدار پیکان و پرسپولیس که با برتری 2 بر صفر سرخپوشان خاتمه یافت، امید عالیشاه در کمال تعجب واکنش تندی نسبت به بازی نکردنش در این مسابقه از خود نشان داد و مدعی شد حرف‌هایی دارد که آخر فصل آنها را بر زبان خواهد آورد. مصاحبه‌ای که به مذاق هواداران پرسپولیس خوش نیامده و باعث شده در شبکه‌های اجتماعی هجمه زیادی علیه این بازیکن از سوی هواداران ایجاد شود. اینکه چه شد مهاجم تقریبا با تجربه پرسپولیس چنین رفتار آماتوری از خود نشان داد، دلیل دارد.

ماجرا از این قرار است که در حدود دقیقه 70 بازی پیکان و پرسپولیس، برانکو از دستیاران خود می‌خواهد امید عالیشاه که در حال گرم کردن بدن خود در پشت دروازه تیمش بود را برای ورود به میدان فرا بخوانند. در این هنگام محمد نادری در زمین دچار مصدومیت می‌شود و برانکو به یکباره از تعویضش پشیمان شده و اعلام می‌کند، عالیشاه فعلا صبر کند. با توجه به اینکه این تعویض آخر پرسپولیس بود، برانکو به نوعی تصمیم منطقی اتخاذ کرد.

در ادامه و در دقایق واپسین مسابقه، برانکو برای اینکه به مهاجم جوان تیمش برای دقایقی هر چند کوتاه میدان داده باشد سعید کریمی را به میدان می‌فرستد. همین تصمیم از سوی برانکو برای ناراحتی عالیشاه که مدت زیادی مشغول گرم کردن بدن خود بود، کافی بود. اگرچه این بازیکن از انجام مصاحبه بعد از بازی خود پشیمان شده است.

تسنیم

۲۱ ۱۰  
آی اسپورت
2019-04-06 01:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
شاهین ممسنی ❤❤
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۱۸
هیچ بازیکنی اینقدر بزرگ نیست که به نیمکت نشینی در باشگاه پرسپولیس اعتراض کنه...
راه باز و جاده دراز
دکمه ش رو بزنین و بهش بگین برو در رو هم پشت سرت ببند
به همین راحتی
omid
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۲۹
۱.برانکو هیچ وقت تا حالا تو بازی هایی که جلو بود تا د هفتاد سه تا تعویض نمیکنه
۲.تعویض سوم تا قبل گل دوم تاکتیکی بود ولی بعد گل خواست به کریمی بازی بده
امیدوارم ای اسپورت این مطلب پایین تیتر کنه:در فقط دو حالت پرسپولیس میتوانه تا هفته ۲۸قهرمان بشه۱.برد در چهاربازی بعدی۲.تراکتور تو سه بازی بعدی ۲امتیاز از دست بده خلاص
امید
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۳:۵۵
درصورتی که استقلال سپاهان ببره و پرسپولیس سه بازی بعدیش ببره هفته ۲۷ام نایب قهرمانی قطعیه تو این فاصله تراکتور دو امتیاز از دست بده هفته ۲۸ام قهرمانی قطعیه
امید
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۳۴
فقط دو حالت پرسپولیس میتوانه تا هفته ۲۸قهرمان بشه۱.برد در چهاربازی بعدی۲.تراکتور تو سه بازی بعدی ۲امتیاز از دست بده خلاص
کیسه ی ۴۷ کوروموزومی
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۳:۳۶
هیچ ماجرایی نبود.فقط میخاستن تیم رو ببرن تو حاشیه که بازهم ... خوردن.از این اتفاقات خیلی تو تیمها میفته و بدترش ولی دارن برای مارو بولد میکنن چرا؟؟چون هیچ راهی نیست برای زمین زدن ما و بالاخص برانکو از این بدترش برای قاعدی هفته ی گذشته افتاد چرا اینقدر مانور روش نبود؟؟چون هدف زدن برانکو هست و تمام چون با بودن برانکو حالا حالاها کسی فکر قهرمانی رو هم نمیکنه چه برسه به رسیدن به قهرمانی.طرفداران خواهشا کمی خونسرد باشن و بسپارن به خود برانکو و سریع جبهه نگیرن چون مطمعنا این قضیه رو یک کلاغ چهل کلاغ میکنن.
امید از تفت
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۶:۲۷
اصلاً هیچ توجیهی نداره. بازیکن ممکنه هر بازی گرم کنه و بازی نکنه. شرایط بازی و نظر سرمربی مهمه. عالیشاه مصاحبه کرد ولی ما ازش عذرخواهی ندیدیم.
۵
امید از تفت
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۶:۴۱
متأسفانه با این مصاحبه عالیشاه به نظر میرسه شایعه اینکه خودش را به مصدومیت زده و همراه تیم به مازندران واسه بازی با نساجی نرفته واقعیت داشته باشه و اگه اینجوری باشه باید واسه تیم سمه و باید هرچه زودتر از تیم کنار گذاشته بشه. من واقعاً از عالیشاه تعجب می کنم که اینکه مغرور هست و ذره ای به فکر تمرین و برطرف کردن نقاط ضعف خودش نیست.
۶
حبیب
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۰۹
هر کی جای عالیشاه باشه ناراحت میشه و حقم داره یه بازیکن نوجوان رو به کاپیتان سابق تیم ترجیح بدهند. این برانکو هیچی نوفهمه. به امید قهرمانی تراکتور
۵ ۱
وقتی حبیب نفهم از فهم و درک حرف میزنه
چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸، ۰۷:۵۰
بریم بمیریم بهتره:))
شاهین
يكشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۱۱
هرچی پروفسور بگه❤
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر