فهرست
گزارش روز: چرا شواین اشتایگر در بین گزینه های کاپیتانی آلمان نیست؟
گزارش روز: چرا شواین اشتایگر در بین گزینه های کاپیتانی آلمان نیست؟

گزارش روز: چرا شواین اشتایگر در بین گزینه های کاپیتانی آلمان نیست؟

آی اسپورت- پس از قهرمانی و خداحافظی فیلیپ لام از تیم ملی آلمان، تمامی نگاه ها برای کاپیتان بعدی تیم ملی آلمان به سمت شواین اشتایگر متمایل شد اما در عین ناباوری رئیس فدراسیون فوتبال آلمان از مت هوملس به عنوان گزینه ی مناسب برای کاپیتانی منشافت یاد کرد.

کار به اینجا ختم نشد روزنامه ها و رسانه های آلمانی هم در کنار هوملس از مانوئل نویر به عنوان گزینه های روی میز نام بردند اما نکته ی قابل بحث در این مورد عدم حضور باستین شواین اشتایگر در گزینه های کاپیتانی ژرمن ها بود.

این درحالی است که شواین اشتایگر در نظر سنجی های سایت های معتبر آلمان به عنوان گزینه ی اول هواداران برای جانشینی لام انتخاب شد اما ویدئوی بیرون آمده از پارتی بازیکنان در جشن قهرمانی برای هافبک بایرن دردسر ساز شد.

شواین اشتایگر در این ویدئو به بوروسیا دورتموند حمله ور شده بود و آن ها را با واژه های منشوری خطاب کرد به نظر یکی از دلایلی که ژرمن ها را برای واگذاری بازوبند به او دچار تردید کرده است همین کلیپ توهین آمیز از شواینی بود.

حمایت های گروس کروتز از شواین اشتایگر و عذرخواهی رسمی او از هواداران بوروسیا دورتموند شاید تا حدودی بتواند شرایط را تغییر داده و نظرات بار دیگر به سوی او بازگردد. ژرمن ها نشان داده اند که در موارد انضباطی بسیار سخت گیر هستند و بزرگانی همچون ماتئوس، افنبرگ و ماریو باسلر و ... از گزند تنبیهات فدراسیون فوتبال آلمان دور نمانده بودند باید دید آیا اینبار آلمان ها در مورد شواین اشتایگر کمی انعطاف بیشتری به خرج خواهند داد؟

     
آی اسپورت
2014-07-29 16:51:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر