فهرست
رومنیگه: دورتموند کار دشواری برای حفظ رویس دارد
رومنیگه: دورتموند کار دشواری برای حفظ رویس دارد

رومنیگه: دورتموند کار دشواری برای حفظ رویس دارد

آی اسپورت- کارل هاینس رومنیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ، معتقد است باشگاه بوروسیا دورتموند کار بسیار دشواری برای حفظ مارکو رویس دارد.

به تازگی نشریه بیلد ادعا کرد که رویس از تمدید قراردادش را با دورتموند خودداری کرده و هرچند او تا سال 2017 با این باشگاه قرارداد دارد، مبلغ 35 میلیون یورویی که در قرارداد او برای جدایی اش ذکر شده، باعث شده تا باشگاه های زیادی به دنبال به خدمت گرفتنش باشند.

بایرن هم که در دو فصل اخیر، دو ستاره دیگر دورتموند، ماریو گوتزه و روبرت لواندوفسکی را خرید، بی میل نیست که رویس را هم به آلیانس آره نا ببرند و رومنیگه معتقد است با توجه به تمدید نکردن قرارداد، مشخص است که رویس چه برنامه ای برای آینده اش دارد.

او به بیلد گفت:\" فکر می کنم حفظ رویس برای بوروسیا دورتموند خیلی سخت است.  بعد از رد پیشنهاد تمدید قرارداد، باشگاه های زیادی هستند تا مبلغ مورد نظر برای خرید رویس را بدهند. به جز بایرن، باشگاه های بزرگ زیادی او را می خواهند.\"

رویس به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه قوزک پا، رقابت های جام جهانی را از دست داد اما احتمالا می تواند دورتموند را از ابتدای فصل 15-2014 همراهی کند.

     
آی اسپورت
2014-07-29 19:02:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر