فهرست

اوسپینا: هیگوئیتا یک الگو برای همه دروازه بان های کلمبیایی است

آی اسپورت- داوید اوسپینا، دروازه بان ملی پوش کلمبیایی، که به تازگی به آرسنال پیوست، اعلام کرد که رنه هیگوئیتا، دروازه بان سابق تیم ملی این کشور، هنوز هم برای همه دروازه بان جوان کلمبیایی یک اسطوره محسوب می شود.

هیگوئیتا که در جام جهانی 1990 به چهره ای شناخته شده تبدیل شد را بسیاری با واکنش دیدنی اش مقابل انگلیس در سال 1995 در ومبلی، موسوم به ضربه عقرب، به یاد دارند.

اوسپینا به سایت اختصاصی باشگاه آرسنال گفت:\" رنه یک اسطوره برای ماست. دروازه بانی در کلمبیا به قبل و بعد از او تقسیم می شود. او اولین دروازه بانی بود که کار با پا را شروع کرد و برای همه دروازه بان ها، یک مرجع محسوب می شود. من بسیار خوشحالم که او را در سراسر دنیا می شناسند.

فاستینو آسپریلا هم بازیکنی استثنایی بود. او یک الگو برای فوتبال کلمبیا بود.  او با سرعت و تکنیک فوق العاده اش، ما را هیجان زده می کرد و با گل هایش، باعث افتخار ما می شد.\"

اوسپینا برادر همسر خامس رودریگس، ستاره جوان کلمبیایی است که به تازگی راهی رئال مادرید شد؛ اتفاقی که دروازه بان آرسنال از آن احساس غرور می کند.

\" این انتقال برای همه خانواده فوق العاده بود و همه از آن بسیار خوشحال هستند. من خوش شانس هستم که خامس عضوی از خانواده ماست؛ یک فوتبالیست بزرگ و یک انسان فوق العاده. او شایستگی بهترین ها را دارد.\"

او همچنین در مورد نمایش های کلمبیا در جام جهانی گفت:\" حضور در جام جهانی تجربه فوق العاده ای بود. کلمبیا 16 سال بود که در جام جهانی حضور نداشت و ما مسئولیت بزرگی داشتیم. ما خیلی منتظر این رقابت ها بود و خوشحالیم که خوب کار کردیم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-29 19:34:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر