فهرست
نایب رئیس بارسلونا: بارسای فعلی از بارسای 2010 قدرتمندتر است
نایب رئیس بارسلونا: بارسای فعلی از بارسای 2010 قدرتمندتر است

نایب رئیس بارسلونا: بارسای فعلی از بارسای 2010 قدرتمندتر است

آی اسپورت- خاویر فائوس، نایب رئیس باشگاه بارسلونا، معتقد است که این باشگاه در شرایط بسیار بهتری نسبت به سال 2010، زمانی که خاویر لاپورتا این باشگاه را ترک کرد، قرار دارد.

لاپورتا بین سال های 2003 تا 2010، ریاست باشگاه بارسلونا را برعهده داشت و در این مدت، آبی و اناری ها با کسب 7 جام، از جمله دو قهرمانی در چمپیونزلیگ، پرافتخارترین دوران باشگاه شان را سپری کردند.

اما روسای بعدی باشگاه، ساندر روسل و جوزپ ماریو بارتومئو، همواره از شرایط اقتصادی این باشگاه در دوران لاپورتا، انتقاد می کنند.

فائوس امروز به خبرنگاران گفت:\" ما اکنون، نسبت به چهار سال قبل، بسیار قوی تر هستیم و نسبت به آن زمان، حضور بسیار بیشتری در بازارهای تجاری مناطق مختلف دنیا داریم. ما از بدهی 62 میلیون یورویی در سال 2010، به اعتبار 50 میلیون یورویی رسیدیم. ما آن زمان، بدهی های مان بیشتر از سرمایه های مان بود و خوشحالیم که توانستیم آن شرایط را تغییر بدهیم.\"

بدهی کلی بارسا از 431 میلیون یورو در سال 2010 هم به 287 میلیون یورو کاهش پیدا کرده و فائوس معتقد است که این باشگاه در چهار سال اخیر پیشرفت بیشتری از رقبایش داشته است.

\" ما سریعتر از هر باشگاه دیگری در دنیا پیشرفت کردیم. ما تنها تیمی هستیم که توانستیم قراردادهای مان را بهبود ببخشیم و این به ما کمک کرد تا حضورمان در سطح جهانی را تقویت کنیم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-29 19:50:24
نظر دهید

۱ نظر
...
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۶
برو بابا گند زدید به بهترین تیم جهان ، درآمدزایی تون بخوره تو سرتون ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر