فهرست
دل پیرو : آنچلوتی بهترین مربی تاریخ فوتبال است / جو برنابئو باورنکردنی است
دل پیرو : آنچلوتی بهترین مربی تاریخ فوتبال است / جو برنابئو باورنکردنی است

دل پیرو : آنچلوتی بهترین مربی تاریخ فوتبال است / جو برنابئو باورنکردنی است

آی اسپورت - الساندرو دل پیرو بازیکن افسانه ای تیم یوونتوس که پس از دو فصل بازی در اف سی سیدنی، به دنبال حضور در تیمی دیگر است بامداد امروز به اردوی رئال مادرید رفت و با آنچلوتی(مربی سابقش در یووه) و بازیکنان رئال ملاقات کرد.

وی در مصاحبه با خبرنگاران گفت : \" آمده بودم تا آنچلوتی را ببینم و پس از مدتها با او دیدار کنم. او بهترین مربی تمام دوران است.آنچلوتی لادسیما را برای رئال بدست آورد و برای او بسیار خوشحالم.لحظه ای فوق العاده برای کارلتو و باشگاه رئال مادرید بود \"

دل پیرو همراه با یوونتوس بارها مقابل رئال مادرید قرار گرفت و نتایج بدست آمده بیشتر مثبت بودند تا منفی. با این وجود او هنوز شکست در مقابل رئال در فینال لیگ قهرمانان سال 98 را فراموش نکرده است. البته دل پیرو خاطرات خوشی از ورزشگاه برنابئو دارد.در فصل 2008-2009 پس از به ثمر رساندن دو گل در برنابئو از سوی هواداران رئال تشویق شد .

وی در این رابطه گفت : \" زمانی که در یوونتوس بودم بارها مقابل رئال بازی کردم. دیدار برابر رئال مادرید همیشه هیجان انگیز و جذاب بود. جو برنابئو باورنکردنی است \"

در انتها کاپیتان سابق یوونتوس در مورد خریدهای جدید رئال گفت : \" رئال به خوبی خودش را تقویت کرده. خامس در جام جهانی نشان داد که چه بازیکن بزرگی است. کیفیت او باورنکردنی است. کروس هم بازیکن جوان و ارزشمندی است. مطمئنم که او برای رئال مفید خواهد بود. او یک هافبک بسیار مهم برای رئال مادرید خواهد شد\"


     
آی اسپورت
2014-07-29 23:22:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر