فهرست
راکیتیچ : بارسا فقط مسی - نیمار و سوارس نیست / از تک تک دقایق حضورم در بارسلونا لذت می برم
راکیتیچ : بارسا فقط مسی - نیمار و سوارس نیست / از تک تک دقایق حضورم در بارسلونا لذت می برم

راکیتیچ : بارسا فقط مسی - نیمار و سوارس نیست / از تک تک دقایق حضورم در بارسلونا لذت می برم

آی اسپورت - ایوان راکیتیچ ستاره کروات و خرید جدید بارسا امروز در یک نشست خبری در بیرمنگام (محل اردوی بارسا) پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

روزهای اول در بارسا

حس بسیار خوبی دارم. برخوردها هم مثبت بود. همه چیز خیلی سریع پیش می رود. به شدت در حال تمرین کردن هستیم. می خواهیم از همان هفته اول با قدرت شروع کنیم. از هر روز خودم در بارسلونا لذت می برم


انتظارات مربی تیم از شما

در تمرینات انرژی زیادی می گذارم و به تدریج شناخت مربی از من بیشتر خواهد شد. هر روز که می گذرد به جزئیات بیشتری از یکدیگر پی می بریم. سال گذشته در سویا پشت مهاجمین بازی می کردم و در تیم ملی کرواسی در جام جهانی در میانه زمین . امیدوارم در هر نقطه از زمین که بازی کنم ؛ برای بارسلونا مهره مفیدی باشم . بازی کردن برای بارسا در هر پستی لذتبخش است


آداپته شدن با جو بارسلونا

همه چیز در اینجا جالب است. در بارسلونا هم همچون سویا قرار است فوتبال بازی کنم؛ اما می دانم که اگر اینجا خوب تمرین نکنم و در اوج نباشم ممکن است نیمکت نشین شوم. هر تمرین دو ساعت طول می کشد و من از تک تک دقایقش لذت می برم.


ژاوی

از اینکه در بارسا ماندنی شد به عنوان یک همبازی بسیار خوشحال شدم. او از نظرمن یک بازیکن استثنایی و تکرار نشدنی است . در هر تمرین او را بسیار آماده و جدی می بینم .


یادگرفتن چیزهای جدید در بارسلونا

به یاد فصلی افتادم که اونای امری به سویا آمد. از او هم چیزهای زیادی یاد گرفتم با این وجود در بارسا جو کاملا متفاوتی حکمفرماست. فشارها و تنش ها در اینجا بسیار بیشتر است.

به اندازه کافی زمان برای یادگیری دارم. در هر تمرین سعی می کنم هیچ جزئیاتی را از دست ندهم و چیزهای جدیدی از مربی و همبازیانم یاد بگیرم. این وظیفه ماست که همیشه در حال یادگیری باشیم و تمام توانمان را در زمین بگذاریم.


مثلث نیمار- مسی - سوارس

هر سه از بهترین مهاجمین دنیا هستند اما در یک تیم فقط سه نفر بازی نمی کنند. فوتبال یک بازی جمعی است . تک تک بازیکنان بارسا بازیکنانی مهم و بارارزش هستند.     
آی اسپورت
2014-07-29 22:25:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر