فهرست
گزارش روز : اراده باورنکردنی رونالدو برای رسیدن به سوپرکاپ اروپا
گزارش روز : اراده باورنکردنی رونالدو برای رسیدن به سوپرکاپ اروپا

گزارش روز : اراده باورنکردنی رونالدو برای رسیدن به سوپرکاپ اروپا

آی اسپورت - کریستیانو رونالدو بدون وقفه و با جدیت تمام مشغول آماده سازی خود است تا به موقع خودش را به بازی های حساس رئال مادرید برساند. او با وجود اینکه می دانست در بازی بامداد فردای تیمش مقابل رم به میدان نخواهد رفت؛ همراه رئالی ها به دالاس آمده است.

در اولین ساعات روز، او یک ساعت زودتر از بازیکنان دیگر ابتدا به سالن بدنسازی رفت و سپس همراه با بدنساز اختصاصیش \"سانتی لوزانو\"، وارد زمین چمن شد و به کار با توپ پرداخت.این تمرین او بیش از یک ساعت به طول انجامید.

کریس می توانست در مادرید و والدبباس بماند و به تنهایی تمرینات اختصاصیش را انجام دهد اما او به خوبی می داند که حضورش در اردوی رئال تا چه اندازه تاثیرات مثبتی روی بازیکنان و کادر مربیگری مادرید خواهد داشت.به همین دلیل بود که او به کاروان رئال در آمریکا اضافه شد.

کافی است تا به استقبال هواداران رئال قبل و بعد از آمدن رونالدو دقت کنیم. دیروز بیش از هزار هوادار نظاره گر تمرین رئال مادید و رونالدو بودند. بیش از 100 هوادار نیز منتظر ماندند تا او از کمپ تمرینی رئال خارج شود تا بتوانند با او عکس بیندازند و از او امضا بگیرند.

در هر صورت رونالدو با پشت سر گذاشتن مصدومیت سختی که در انتهای فصل گذشته گریبانگیرش شده بود حالا با انگیزه ای فراوان و با جدیتی مثال زدنی در حال تمرین کردن است تا بتواند روز بازی با سویا در سوپرکاپ اروپا، در ترکیب ثابت رئال از ابتدا به میدان برود و جامی دیگر را به ویترین افتخارات خود و باشگاهش اضافه کند.


منبع : مارکا

     
آی اسپورت
2014-07-29 23:37:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر