فهرست
تمرینات تراکتور همچنان بدون حضورتماشاچی
تمرینات تراکتور همچنان بدون حضورتماشاچی

تمرینات تراکتور همچنان بدون حضورتماشاچی

آی اسپورت - تمرینات تراکتور پشت درهای بسته برگزار می شود و این موضوع برای خیلی از تیم های موضوعی عادی به شمار می رود ولی در باشگاهی به نام تراکتور که با هواداران پرشورش شناخته شده، کمی غیرعادی است . 

تراکتورسازی بعد از بازگشت به لیگ برتر با پشتوانه هوادارانش توانست خیلی از رکورد ها را نصیب خود بکند و به واسطه سکوهای پرجوش پای بزرگان فوتبال به تبریز باز شد. حال با ممنوعیت ورود هواداران به محل تمرین این سئوال در ذهن تداعی می کند که هواداران تراکتور نقطه قوت این تیم به شمار می رود و یا نقطعه لغزش و ضعف این تیم بوده که چنین تصمیمی مسئولان این تیم اتخاذ کرده اند .

البته رسول خطیبی سرمربی تراکتوراین تیم ادعا می کند که به خاطر نظامی بودن محل تمرین ما چنین اجازه ای نداریم ولی نگهبانان درب ورودی از شماره پلاک و نفرات تائید شده باشگاه سخن می گویند و سرپرست تیم نیز عنوان می کند سرمربی تیم حق دارد تاکتیک خود را مخفی کند . بنابراین بازیکنان در تمرین دو روز پیش نتوانستند تمرینات را بدلیل حضور هوادار با روال عادی پیگیری کنند .

تمرین دیروز هم در استادیوم یادگار برگزار شد و جالب اینکه بازهم تمرین بدون حضور هواداران بود که علت  ممنوعیت را سرپرست تیم درخواست مدیریت و تاکید کادر فنی عنوان می کند ولی رسول خطیبی نظر دیگری دارد و می گوید باتوجه به تعویض صندلی های ورزشگاه یادگار امام  مسئولان زمین اجاز ورود هواداران را نداده اند . 

شاید رسول خطیبی فکر می کند بازیکنان تراکتور اکثرا جوان و مهره های هستند که تا به حال سکویی به حرارت یادگار ندیده اند و در تمرین با حضور پرتعداد هواداران تمرکزشان از دست می رود ...


  ۳  
آی اسپورت
2014-07-30 10:36:20
نظر دهید
۳ نظر
-
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۲۶
عیبی یوخ
کریمی
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۴
کاملا قبول دارم .باید شنبه و یکشنبه با حضور تماشاگر و بقیه روزا پشت درهای بسته باشد.
اصغر گل میرزایی
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۸
این اصلا ربطی به سایت ای اسبورت ندارد این سیاست هر سرمربی هست که تاکتیکش لو نرود جون که امیر مافیا جاسوسانی مانند شما سایت ها دارد که در قالب تماشگر وارد تمرینات تیم می شوید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر