فهرست
شکست رئال مقابل رم، پیروزی منچستریونایتد مقابل اینتر در جام گینس
شکست رئال مقابل رم، پیروزی منچستریونایتد مقابل اینتر در جام گینس

شکست رئال مقابل رم، پیروزی منچستریونایتد مقابل اینتر در جام گینس

آی اسپورت- دو دیدار آث رم- رئال مادرید و منچستریونایتد-اینتر بامداد امروز به مصاف یکدیگر رفتند که رم موفق شد رئال مادرید را 1-0 شکست دهد و یونایتد در ضربات پنالتی اینتر را شکست داد.

رئال با درخشش بیل در نیمه ی اول برای رم به شدت ایجاد خطر کرد. بیل که در بازی قبل هم درخشش خوبی داشت، در این بازی نیز مشکلات زیادی برای رم به وجود آورد. رم در ضد حملات خطرناک نشان داد مخصوصا وقتی توتی پا به توپ بود ولی تا پایان نیمه اول بیل به شدت آنها را تحت فشار قرار داده بود. مودریچ نیز در حملات بسیار خوب شرکت کرد و با همکاری بیل، عملکرد خوبی داشتند ولی شاگردان آنچلوتی موفق نشدند در این دیدار گلزنی کنند.

با شروع نیمه دوم و تعویض‌هایی که مربیان انجام دادند، این رم بود که بهتر کار کرد و در دقیقه 58 با گلزنی توتی پیش افتاد.با این نتیجه رئال از مسابقات حذف شد و رم شانس خوبی برای صعود دارد.


\"Manchester


در دیگر بازی امشب منچستریونایتد در ضربات پنالتی 5-3 اینتر را شکست داد. با این نتیجه، یک رکورد بسیار خوب از منچستر در آمریکا به جا ماند. آنها هر 3 بازی خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند و حالا روز شنبه در آخرین دیدار خود مقابل رئال مادرید قرار می‌گیرند.

فن خال چهار تغییر نسبت به دیدار قبل ایجاد کرده بود که طی آن لیندگارد، اسمالینگ، فلچر و یانگ به ترکیب اصلی بازگشته بودند.

اینتر نیز تنها یک تغییر نسبت به دیدار مقابل رئال داشت و آن کرین به جای اوبی به میدان آمده بود. عملکرد خوب سمیر هندانوویچ، باعث شد تا یونایتد موفق به گلزنی در جریان بازی نشود. موقعیت‌های خوبی برای گلزنی یونایتد وجود داشت. وین رونی، دنی ولبک و خوان ماتا با یک پاسکاری بسیار زیبا رو به جلو حرکت کردند ولی سانتر خوان ماتا به رونی نرسید و موقعیت خوبی از دست رفت.

در پنالتی ها نیز مارکو آندرئولی ضربه پنالتی اش را به تیرک زد و فلچر توپ را به گل تبدیل کرد تا یونایتد در شرایط خوبی برای صعود به فینال قرار بگیرد.

     
آی اسپورت
2014-07-30 10:43:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر