فهرست
قلعه‌نویی در کنفرانس: دوست دارم بمانم
قلعه‌نویی در کنفرانس: دوست دارم بمانم

قلعه‌نویی در کنفرانس: دوست دارم بمانم

آی اسپورت – امیر قلعه نویی در نشست خبری خود قبل از آخرین بازی تیمش در لیگ برتر مقابل نفت اعلام کرد که دوست دارد در ذوب آهن بماند. گزیده ای از حرف های او را بخوانید:

  • خدا نگذرد از افرادی که باعث شدند فوتبال ایران به این روز بیفتد. تیم‌هایی مثل بانک ملی، هما، پاس، راه‌آهن جزء تیم‌های خوب و ریشه‌دار ایران بودند ولی می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم و بگویم ۱۰ سال اعتراض کردم و همه به من حمله‌ور شدند حالا همه به حرف‌های من می‌رسند. نفتی که ۲ سال گذشته از فوتبال ایران در ریاض دفاع کرد حالا با سیاست‌های غلط مدیران به این روز افتاده اما باید بگویم نفت با افاضلی تیم خوبی است. زحمت زیادی برای این تیم کشیده شد تا در لیگ بماند مطمئناً بازی سخت و حساسی خواهیم داشت. از کیفیت زمین مطلع نیستم چون که هنوز ندیده‌ام اما امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم و ۳ امتیاز را کسب کنیم.
  • من دوست دارم در این تیم بمانم. در این تیم نهالی کاشته شده و علاقه‌مندم که بمانم اما سال آینده شرایط فرق می‌کند. رقابت در لیگ حساس‌تر خواهد شد، تراکتور و سپاهان هم به تیم‌های خوب دیگر مثل پرسپولیس، استقلال، فولاد و سایپا اضافه می‌شوند و رقابت سخت‌تر می‌شود. اگر دوستان در باشگاه ذوب‌آهن بخواهند، می‌مانم اگر نه بگویند می‌روم مثل خیلی از تیم‌های دیگر که رفتم و یک میلیارد تومان و ۸۰۰ میلیون تومان طلبکارم. در باشگاه ذوب‌آهن این فضا نیست، فضای خوبی حاکم است با جاهای دیگر فرق دارد در جاهای دیگر تیم را قهرمان کردیم اینجا اما در نیم‌فصل دوم شرایط خوب بود. در نیم فصل اول هم شرایطی پیش آمد که دیگر بهتر است به آن ورود نکنیم.
  • خیلی اتفاق‌ها افتاد که نمی‌توانم زیاد راجع به آن صحبت کنم. خدای نکرده نمی‌خواهم بگویم که بازیکنی بی‌انگیزه بود یا زحمت نکشید ولی الان همه مردم می‌دانند و به یکسری حرف‌ها رسیدند. بازیکنان ما را در ذوب‌آهن اذیت کردند نه اینکه عمداً می‌خواستند فشار بیاورند اما بعد از بازی با فولاد متوجه شدیم بازیکنان ما سرباز هستند. مطمئن باشید اگر شرایط برای ما مهیا بود ما الان با پرسپولیس در کورس قهرمانی بودیم و می‌توانستیم به این مقام دست پیدا کنیم. مطمئناً صداقت تنها راهی است که می‌توانید به اهدافتان برسید. کسانی که صادق نبودند الان به جاده خاکی رسیده و به مشکل خورده‌اند. انشاالله آن ۳ بازیکنی هم که سرباز هستند بعد از اتمام سربازی دوباره به ذوب‌آهن برگردند و دوباره به شرایط ایده‌آلشان برسند. خداراشکر مردم باید بدانند که می‌دانند چه اتفاقاتی در این مدت افتاد. خیل‌ها از تختی بیشتر مدال آوردند اما چرا تختی همیشه به عنوان یک فرد بامرام مطرح بود؟ ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و زیاد در بحث‌ها شرکت نمی‌کنیم.
  • در نیم‌فصل به ما مراجعه کردند و گفتند مرتضی تبریزی را می‌خواهیم که ما ۲ بازیکن از آنها خواستیم که در تیمشان نیمکت‌نشین و سکونشین بودند اما موافقت نکردند. تبریزی بازیکن بسیار خوبی است. اگر ۵ سال پیش نزد من بود اکنون ۷۰ -۸۰ بازی ملی داشت و شاید در لیگ‌های دیگر بازی می‌کرد. به نظر من بازیکن باید به جایی برود که آرامش داشته باشد. بازیکنان دوست دارند به تیم‌های پرهواداری مثل استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی، ذوب‌آهن، سپاهان و ... بروند. اگر منافع باشگاه و بازیکن در نقل و انتقال تأمین شود، جابجایی اشکالی ندارد حتی ممکن است بازیکن به خارج از کشور برود چه اشکالی دارد، بازیکن می‌خواهد پیشرفت کند.

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-04-26 16:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید از تفت
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۱۶
قلعه میگه دوست دارم بمانم یعنی اینکه 100% میرم سپاهان. یه برنامه عجیب و غریب هم به ذوب آهن داده که نتونند تعهد بدند و بعد بگه من خواستم بمونم ولی اونها نخواستند. شک نکنید قلعه فصل بعد سرمربی سپاهانه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر