فهرست
شهباززاده: انگیزه بسیار زیادی داریم/ فردا باید تمرکز زیادی داشته باشیم
شهباززاده: انگیزه بسیار زیادی داریم/ فردا باید تمرکز زیادی داشته باشیم

شهباززاده: انگیزه بسیار زیادی داریم/ فردا باید تمرکز زیادی داشته باشیم

آی‌اسپورت‌ ـ سجاد شهباززاده مهاجم تیم استقلال که در این فصل تازه به استقلال آمده و با انگیزه بالا تمرین می‌ کند تا بتواند به تیم‌ملی‌ دعوت شود و در تیم‌ملی‌ بدرخشد. در گفت‌وگو با خبرنگار آی‌اسپورت‌  در مورد بازی های لیگ و انگیزه خودش برای رسیدن به پیراهن تیم‌ملی‌ صحبت های جالبی انجام می‌ دهید که در زیر می‌ خوانید.
آقای شهباززاده نظرت درباره اولین بازی استقلال مقابل تیم راه‌آهن چیست؟
همیشه دیدار های نخست در رقابت های لیگ برتر سخت است و ما نیز تمام تلاشمان را می کنیم تا بهترین نتایج را در لیگ بدست آوریم.
همیشه بازی اول کمی استرس آور است، برای تو که برای اولین بار با پیراهن استقلال بازی خواهی کرد، این بازی چگونه خواهد بود؟
تمامی بازیکنان از انگیزه بالایی برای بازی مقابل راه‌آهن برخورداریم و من نیز تمرینات را به خوبی دنبال کرده ام تا بتوانم بهترین بازی ام را برای استقلال انجام دهم و پاسخ اعتماد کادرفنی را به خوبی بدهم. باید در بازی نخست تمرکز بسیار زیادی داشته باشیم تا برنامه های کادرفنی را اجرایی کنیم.
وضعیت راه آهن تا چند روز گذشته مشخص نبود و احتمال داشت که شما به جای بازی مقابل راه آهن با تیم دیگری بازی کنید، شما نسبت به این اتفاق  چه احساسی داشتید؟
خدا شکر راه آهن در لیگ ماندنی شد، راه آهن تیم خوب، اسمی و بزرگی است و باید در لیگ می ماند. در ضمن راه آهن بازیکن اسمی زیادی دارد و جدا شدن آنها از  لیگ برتر کار را برای آنها هم دشوار می کرد.
راه آهن مدافعان خوبی را جذب کرده است، بازی کردن مقابل آنها کار را برای تو و مهاجمان استقلال سخت نخواهد کرد؟
درست است که خط دفاعی راه آهن را بازیکنان خوبی تشکیل داده اند اما ما هم با تمرینات سختی که در اردو داشتیم به هماهنگی خوبی رسیده ایم، یادتان نرود ما استقلالیم با بازیکنان باتجربه و سرمربی کاربلد.
از اینکه به تیمی مثل استقلال آمدی چه احساسی داری، انگیزه ات برای پیوستن به این تیم چه بود؟
خوشحالم که امسال با پیراهن تیم بزرگی به نام استقلال بازی خواهم کرد و تمام تلاشم را می کنم تا بهترین بازی ها را به نمایش بگذارم. انگیزه زیادی دارم و تمرینات را به خوبی دنبال کرده ام تا فصل خوبی را در این دوره از رقابت های آغاز کنم.
فکر می کنی سرمربی تیم ملی تو را در بازی های لیگ برتر ببینند و به تیم ملی دعوت شوی؟
من تمام تلاشم را می کنم که یک روز پیراهن تیم ملی را برتن کنم و یکی از انگیزه های اصلی من برای آمدن به استقلال همین بود، چون مربیان تیم ملی اصولا ابتدا بازیکنانی که در تیم های استقلال و پرسپولیس بازی می کنند را اول می بینند و بعد به سراغ تیم های شهرستانی می روند. من تمام تلاشم را می کنم تا هم در استقلال بازی های خوبی ارائه بدهم و به پیراهن تیم ملی برسم.
 
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-30 13:45:26
نظر دهید
۱ نظر
TT ARENA
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۹
شب تابزاده هههههههه مهاجم اولشون رو نیگا جلوی کریم انصاریفرد و ادینیو و فرشاد احمدزاده باید کیسه بندازین کیسه کشا ههههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر