فهرست
اسکوچیچ: مقابل تیمی قرار می‌گیرم که تنها 48 ساعت با هدایت آن فاصله داشتم/ تنها نشانی از فولاد پارسال داریم!
اسکوچیچ: مقابل تیمی قرار می‌گیرم که تنها 48 ساعت با هدایت آن فاصله داشتم/ تنها نشانی از فولاد پارسال داریم!

اسکوچیچ: مقابل تیمی قرار می‌گیرم که تنها 48 ساعت با هدایت آن فاصله داشتم/ تنها نشانی از فولاد پارسال داریم!

آی اسپورت- دراگان اسکوچیچ در کنفرانس خبری قبل از دیدار مقابل تراکتورسازی حاضر شد و ضمن تبریک عید فطر به ایرانی‌ها، مسلمانان و شیعیان، گفت: مقابل تیمی قرار می‌گیرم که تنها 48 ساعت با هدایت آن فاصله داشتم. من با چرخش 180 درجه‌ای سال قبل در شمال ایران که منطقه‌ای خوش آب و هوا بود به جنوب ایران که شهر گرمسیری است نقل مکان کردم هرچند که گرما بهتر از سرما است. آمده‌ام با فولاد خوزستان که قهرمان سال گذشته بود کار کنم. امروز تنها از این تیم نشانی بیشتر از تیم سال قبل نیست. 14 بازیکن جدا شدند و چند بازیکن ما مشکل دارند. موسوی که از گسترش به فولاد آمده 4 بازی محروم است.

نظرتان درباره تیم تراکتورسازی؟!: تراکتورسازی را می‌شناسم. این تیم تغییرات  زیادی داشته است. خطیبی مربی جوانی است حتما چیزی داشته که هدایت این تیم به او داده شده است. امیدوارم در هفته اول لیگ برتر هواداران بازی زیبایی را مشاهده کنند. هرگز در تیم‌هایی که حضور داشتم برای مساوی به میدان نرفتم. فوتبال با برد و باخت زیبا است. باخت هم یکی از ارکان فوتبال است. ما فردا برای برد به میدان می‌رویم.

کشف چند استعداد به همراه تیم ملوان: در سالی که من در ملوان بودم با وجود مشکلات فراوان چند بازیکن خوب پرورش دادم. از همین نفرات  چند بازیکن در تراکتورسازی هستند که فردا مقابل خود من به میدان می‌روند امیدوارم در فولاد خوزستان هم فرصت کافی داشته باشم تا بتوانم بازیکن خوب تحویل جامعه فوتبال ایران بدهم. فوتبال دیگر به تک مهره ها متکی نیست شما دیدید در فینال جام جهانی آلمان به برنامه ریزی گذشته خود به موفقیت رسید. ایران اگر می‌‌خواهد در لیگ قهرمانان آسیا و جام های‌ ملی موفق شود باید با تاکتیک و تکنیک تیمی عمل کند تا بتواند به مانند کشورهای عربی که امسال سرمایه‌ گذاری خوبی می‌کنند عمل کند.

 آیا برای تیم ملی ایران پیشنهاد داشته اید؟!

تمام مربیان بزرگ ایران باید دوست داشته باشند که در ایران فعالیت کنند. ایران کشوری دارای 4 فصل اب و هوایی است. همه افتخار می‌کنند در این کشور حضور داشته باشند و من هم از این امر مستثنی نیستند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-30 15:03:58
نظر دهید

۲ نظر
مجید
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۵
بعنوان یک هوادارها استقلال از بازی های سال گذشته ملوان لذت میبردم امدوارم مانند سال گذشته موفق باشی
Danial
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۰
تو از معدود مربی‌‌های خوب خارجی‌ تو لیگ ایران هستی‌، امیدوارم که مثل ایرانی‌‌ها نشی‌ و اون چیزی که بودی و هستی‌ بمونی. موفق باشی‌
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر