فهرست
قلعه نویی: به توصیه مربی تیم ملی نکونام را نیمکت نشین کردم / آقای نکونام مردباش و رودررو حرف بزن / این آقا استقلالی نیست/  با فتح الله زاده درگیری داشت حالا با او خوب شده است
قلعه نویی: به توصیه مربی تیم ملی نکونام را نیمکت نشین کردم / آقای نکونام مردباش و رودررو حرف بزن / این آقا استقلالی نیست/ با فتح الله زاده درگیری داشت حالا با او خوب شده است

قلعه نویی: به توصیه مربی تیم ملی نکونام را نیمکت نشین کردم / آقای نکونام مردباش و رودررو حرف بزن / این آقا استقلالی نیست/ با فتح الله زاده درگیری داشت حالا با او خوب شده است

آی اسپورت – امیرقلعه نویی سرمربی استقلال ، در مصاحبه مطبوعاتی امروز بیش از 15 دقیقه درباره جواد نکونام و مصاحبه اش صحبت کرد اگرچه عقیده داشت نباید در این باره حرف بزند . جالب اینکه قلعه نویی پاسخی به  حرفهای نکونام نداده و تنها درباره برخی مسائل حاشیه ای آن گفت و گو صحبت کرده است . سرمربی استقلال حرفهایش درباره نکونام را از اینجا آغاز کرد که قرار شد سوال ورزشی بپرسید ولی دو سه نکته در این باره می گویم :

حرفهای نکونام بی ارزش است

نکونام در چند بعد حرف زده و صحبت های او پشیزی برایم ارزش ندارد. صحبت هایم را در سایت باشگاه انجام دادم اما نکونام یک و سال و نیم در استقلال بود و به اندازه ۱۵ سال مصاحبه کرد. بروید ببینید که او چند مصاحبه در مورد من انجام داده است. من قبلا در مصاحبه های نکونام مرد شدم و جز بهترین ها بودم ما وقتی این فصل او را نخواستیم جور دیگری شد . به نظر من او  اگر در استقلال بود الان این حرف ها را نمی زد.

چرا دست به دامن کفاشیان شدی ؟

جالب است برخی آدم ها برای آنکه با وجودی که من این ایرادها را دارم دست به دامن کفاشیان شدند. افتخارم این است که محمود فکری، منصوریان و فرهاد مجیدی نه با یک سال و نیم حضور در استقلال بلکه با چند سال سابقه در زمان مربیگری من خداحافظی کردند.

مخالف کی روش نبودم

درباره کارلوس کی روش ، من در برنامه ورزش و مردم قبل از جام جهانی موضع خودم را رسما اعلام کردم اما  نکونام به جای حضور در جام جهانی به دنبال مصاحبه های من بود که بداند موضع من چیست! البته  من ادعاهای ایشان را  از طریق مراجع قانونی پیگیری کرده ام که آقا جواد   حتما باید در دادگاه پاسخگو باشد.

درگیری با فتح الله زاده

الان نکونام از فتح الله زاده به نیکی یاد می کند و از او خوب می گوید اما فیلم حرفهای  جواد نکونام در برنامه ۹۰ وجود دارد که او با فتح الله زاده چه درگیری ای  داشته است. از روزی که او به استقلال آمده مصاحبه های او را درآورده ایم. زمانی که نکونام می خواست از استقلال برود و درست سه روز قبل از آنکه جدا شود جلوی فتح الله زاده و ۱۰ نفر دیگر گفت که می خواستم علیه فتح الله زاده مصاحبه کنم و فایل صوتی آن ماجرا هم وجود دارد.

مردباش ورودررو حرف بزن

این مصاحبه  چیز جدید نبود . همه می دانند که یک برنامه و یک روزنامه که دشمن خونی من هستند با او صحبت می کنند ولی به اعتقاد من این کارها برای ۳۰ ساله گذشته است.مرد باید حرف هایش را همان موقع بزند. من زمانی که با برخی اشخاص اختلاف داشتم همان موقع و زمانی که در استقلال بودم این کار را انجام دادم. مثلا در حضور آقایان علی آبادی و نفریه صحبت هایم را مطرح کردم اگر لازم باشد کدهای آن را هم می دهم ولی این خوب نیست که شما درست چند روز قبل از اینکه بازی ها می خواهد شروع شود و در این تیم حضور نداری این حرف ها را مطرح کنی.کسی که سر سفره پدر و مادرش بزرگ می شود باید این را بداند که حرف ها باید زمانی زده شود که در یک جایی حضور دارد وبه آن قرارداد پایبند است. این آقا چند بار مصاحبه کرده و صحبت‌هایی را درباره اینکه من استقلالی هستم مطرح کرده اما باید بگویم بعد از اینکه از استقلال رفت نشان داد استقلالی نیست. 

مارکار گفت از نکونام کمتر کار بکشید

روزی خسرو حیدری و بیک زاده مصدوم شدند و کادرفنی تیم ملی آمد و از ما خواست که این دو نفر زیر نظر پزشک تیم ملی کار کنند ما هم به خاطر منافع ملی این کار را کردیم. نکونام مدعی شده سه بار گل زده و در بازی بعدی نیمکت نشین شدم. شاهد ما مارکار آقاجانیان است که در محل تمرین ما به من گفت سن نکونام بالاست و در حضور آقای سیموئز که ارادت خاصی به او دارم به من گفت یک بازی تیموریان را بازی دهید و یک بازی نکونام را. چون سن نکونام بالاست. قبل از یکی از بازی هایمان به توصیه مربی تیم ملی این بازیکن را روی نیمکت نشاندم ولی اگر آقایان آقاجانیان و سیموئز اشتباه ترجمه کرده اند بهتر است خودش برود و از این دو مربی سوال کند که چرا این حرف را به من زده اند. 

  ۱۳  
آی اسپورت
2014-07-30 14:59:38
نظر دهید
۱۳ نظر
-
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۲
این نظر من هم بود نکونام استقلالی نیست هیچوقت یک استقلالی اینطوری درباره تیم محبوبش صحبت نمیکنه
-
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۴
روزنامه خبرورزشی و سایت خبرآنلاین لنگی هستند حتی یکبار هم به ماجرای آقای لابی و ماجرای کارت ب کارت ایشان و شرطبندی جناب لابی نپرداختن
ایمان.دزفول
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۷
مرد مجید جلالیه که وقتی تیم حریفو برد از نظر شما مرد بود ولی وقتی سال بعد تیم جلالی باخت........بود.
-
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۰
تنها با قهرمانی استقلال ، امیر اردشیر میتوانی دهان خائین ببندی کسی که سال پیش قبل از دربی فرار میکنه استقلالی نیست
-
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۲
سرور مافیا کیه= امیر قلعه نوعیه!!!!!
-
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۳
جونم امیر خان . نکونام و همه میشناسن . چقدر ادم نون به نرخ روز خوره .

اول استقلال بعد امیر خان لعنت هب هرکسی که برای تیم حاشیه درست میکنه
مجید
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۳
امیرخان عزیز حرفهای اقای موسوی بی جواب ماند؟.بخاطر استقلال اگر بخشی از حرفهای انها واقعیت دارد خودتت مثل مکثی که در رفتارهای سابق داشتی و انها را بعدها اصلاح کردی این موارد راهم به تدریج اصلاح کن پرنسیبهای اخلاقی بزرگترین ثروت ادمی ایست دلربایی انسانهای بزرگ و راز ماندگاریشان در تاریخ بشریت بخاطر همین ارزشهای انسانی بوده است.
Alireza
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۶
افتخارم این است که محمود فکری، منصوریان و فرهاد مجیدی نه با یک سال و نیم حضور در استقلال بلکه با چند سال سابقه در زمان مربیگری من خداحافظی کردند........!!!!!!!!!!!!!!!
خو دلال و مافیا از دست توئه دیوث مجبور شدن.
ضمنا فکری رفت بود شیرین فراز
ایرانی
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۷
این شمایید که دم از مردانگی میزنید .همه به یاددارند که تو اون کنفرانس مطبوعاتی وقتی یک خبرنگار از شما سوال پرسید مخالف نظر شما بود چطور علی رو براش صدا کردید .حالا شمااینقدر مرد شدید که میخوای رودررو با جواد حرف بزنید مگه جواد از جونش سیر شده .خوب شد که رفت اشپانیا وگرنه بدبخت معلوم نبود چه بلایی سرش میاوردی
سعید پرسپولیسی
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۹
جنگ مافیا و بچه پروهای تازه به دوران رسیده است! هم فاله هم تماشا ما که داریم لذت میبریم. خوب آبرو و اعتبار هم رو ببرید! ماهیتتون رو فاش کنید تا این هوادارای ساده دل استقلالی شما رو بهتر بشناسند!!
Mohammed-R
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۶
نکونام شاید طرفدار استقلال باشه ولی استقلالی نیست...استقلالی صادقی ، برهانی ، منتظری ، مجیدی و... هستن...اینا همشون n فصل با همه سختی ها واسه تیم جنگیدن...با یه سال تو استقلال بودن و 4 ملیارد گرفتن که کسی استقلالی نمیشه...نکونام هم اولا نباید درباره سیستم فنی قلعه نوعی صحبت کنه چون به بازیکن ربطی نداره...اگر هم بحث دلالی و... مطرحه بهتره بره شکایت کنه
علی مرادی
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۳۲
دیگه همه می دونند که قلعه نوعی مافیاییه و باند مخصوص به خود رت داره
علی مرادی
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۳۲
دیگه همه می دونند که قلعه نوعی مافیاییه و باند مخصوص به خود رت داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر