فهرست
خوشبینی امیر به استقلال 93؛ این تیم می‌ درخشد
خوشبینی امیر به استقلال 93؛ این تیم می‌ درخشد

خوشبینی امیر به استقلال 93؛ این تیم می‌ درخشد

آی‌اسپورت‌ ـ  امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال در مصاحبه مطبوعاتی امروز قبل از بازی مقابل راه‌آهن صرف نظر از اینکه بخش عمده صحبت های خود را متوجه سوژه نکونام کرد، درباره تیم امسالش هم صحبت کرد و با خوشبینی از آینده گفت؛ او که خود مسئول باشگاه راه‌آهن است حرف هایش را از اینجا شروع کرد که امیدوار است کار راه‌آهن هر چه سریع تر حل بشود اما بخش مهم حرف های او آنجا بود که گفت: تیم امسال به شدت امیدوارش کرده. قلعه‌نویی عقیده دارد استقلال امسال شبیه به فصل 84ـ83 خواهد بود، تیمی که برای اولین بار سرمربی استقلال را در صدرجدول لیگ نشاند.
قلعه‌نویی می‌ گوید تیم امسالش تیمی جوان و با انگیزه است و قطعا نتیجه خواهد گرفت.

سرمربی استقلال درباره بازی فردا مقابل راه آهن گقت : چون شروع فصل است و ما تغییرات زیادی را همچون باشگاه راه‌آهن داشته‌ایم معتقدم بازی سختی را در پیش رو داریم. مربی راه‌آهن باهوش است و از دوستان صمیمی من هم محسوب می‌شود. استیلی در دوران بازی نیز بازیکن تاکتیکی و مثمر ثمری بود. ما از نظر بدنی در شرایط خوبی هستیم اما ملی‌پوشان ما هنوز به آمادگی کامل نرسیده‌اند. در اردوی ترکیه سعی کردیم به آمادگی خوبی برسیم.البته  برگزاری جام شهدا کمک زیادی به ما کرد و فکر می‌کنم محک خوبی در این بازی‌ها خوردیم. حتی در این بازی‌ها چند مشکل در تیم دیدم که برای رفع آن‌ها تلاش کردیم. امیدوارم فردا شاهد یک بازی خوب باشیم البته چون بازی در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود امیدوارم وضعیت زمین نیز مساعد باشد.

سرمربی استقلال به مصدومان این تیم اشاره کرد و گفت: برای بازی فردا امیرحسین صادقی و حنیف عمران‌زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما مطمئناً با ترکیب کامل به میدان می‌رویم. ملی‌پوشانمان هنوز بازیکنان 90 دقیقه‌ای نیستند اما می‌توانیم به مرور از آن‌ها استفاده کنیم.

وی در ادامه در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه با توجه به اینکه تغییرات زیادی در کادر فنی و بازیکنان استقلال به‌وجود آمده است آیا شما به این تیم امیدوار هستید تا در انتهای فصل موفق عمل کند، گفت: این تیم من را یاد استقلال سال 1383 می‌اندازد. ما یک تیم جوان و باانگیزه و خوبی داریم و مطمئناً هواداران آن استقلال سال 84-83 را خواهند دید.

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-30 22:14:07
نظر دهید
۵ نظر
سعید
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۳۵
ژنرال بیشتر به عوامل پشت صحنه و بازیکنان حریف خوشبینه. مثل اینکه امسال دستهای پشت پرده رو خوب بسته!! نکونام هم یه سر نخهایی داد کو گوش شنوا؟؟
پوریا
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۵
حالا بذار محسن ترکی برسه بعد انقدر مطمئن صحبت کن!!!

درضمن من تو کل لیگ غیر شاهین ثاقبی تراکتور و علی کریمی سپاهان بازیکن جوون و مستعد دیگه ای نمیبینم!

اگه منظورش فخرالدینی و شهباززاده ست که بقول مهدوی کیا یه بازیکن تو این سن باید 40 تا بازی ملی داشته باشه و دیگه جوون به حساب نمیاد!!
-
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۰۴:۱۳
اون که دست پشت پرده داره آقای لابی هست
استاد کالت به کالت
حسین
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۹
با این همه بازیکن خوب و قدرت مافیایی قلعه نویی اگه ندرخشد جای تعجب داره
علیرضا
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۶
این حکایت تهمت زدن لنگی ها به امیرخان حکایت آی دزد گفتن دزدهاست.تیمشون تنها تیمیه که پرونده رسمی تبانی داره و دو تن از اعضای باشگاهشون(مولایی و حاتم) به خاطر دادن پول به داور محروم هستن بعد دنبال تهمت زدن به دیگران هستن.در ضمن منظور از پدیده فخرالدینی و شهباززاده نیست و منظور رمضانی و سلیمانی و نورافکنه که در ادامه لیگ شاهد درخششون خواهید بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر