فهرست
گلایه‌های چشمی؛ باشگاه به من بی‌احترامی کرد
گلایه‌های چشمی؛ باشگاه به من بی‌احترامی کرد

گلایه‌های چشمی؛ باشگاه به من بی‌احترامی کرد

آی اسپورت – اتفاقاتی که در باشگاه استقلال افتاده باعث شده تا مدیران این تیم تمرکز خود را دست بدهند و بعضی از بازیکنان را فراموش کنند. روزبه چشمی یکی از بازیکنانی است که از مدیران استقلال حسابی شاکی است. او پیشنهادهایی از قطر دارد اما مدیران باشگاه تکلیفش را مشخص نکرده‌اند. چشمی در گفتگو با ورزش 3 گلایه‌هایش را از مدیران باشگاه اعلام کرده است:

  • رفتاری که با من شد را اگر با یک بچه 14 ساله انجام می‌دادند هرگز  با این تیم قرارداد امضا نمی‌کرد. استقلال در فصل نقل و انتقالات با هفت هشت بازیکن جوان قرارداد امضا کرده است و مطمئنا رفتاری که با این بازیکنان شد به مراتب بهتر از رفتاری بود که با من شد. همه جوره با باشگاه راه آمدم. به جای اینکه من شرط بگذارم آنها شرط می‌گذاشتند و من قبول می‌کردم. قبول می‌کردم چون استقلالی هستم و می‌خواستم به باشگاهم کمک کنم.
  • در جلسه روز شنبه همه صحبت‌ها را کردیم ولی قرار شد با هیئت مدیره مشورت کنند و یکشنبه قرار جلسه بگذاریم، حتی ساعتش هم مشخص بود اما متاسفانه هر دقیقه یک چیز گفتند، یک بار گفتند برق رفته است، یک بار به مدیر برنامه من گفتند یک ساعت دیگر زنگ می‌زنیم.  چرا باید این کار را کنند؟ برق نبود به خانه من می‌آمدند. بحث من احترام است که برای من قائل نبودند.
  • من می‌گویم برای بازیکنی که 3 سال برای شما زحمت کشیده احترام قائل می‌شدید. حداقل یک زنگ می‌زدید. اصلا رفته‌اند با تیام و جپاروف قرارداد امضا کنند، عیبی ندارد و من هم درک می‌کنم اما یکباره می‌بینم با بازیکن آزاد ساعت 2 صبح قرارداد امضا کرده‌اند و احترام او را بیشتر از من نگه داشته‌اند. شما بودید ناراحت نمی‌شدید؟ مگر پژمان منتظری و مجید حسینی با استقلال قرارداد نداشتند؟ ولی باشگاه با آنها جلسه گذاشت و مشکلاتشان را شنید اما به من که رسید حتی یادشان رفت که یک جسله بگذارند.
  • من که شرایطم برای جدایی ساده‎تر از بقیه است. من قراردادی دارم که حتی اگر داشته باشم و از جیبم مبلغی را به باشگاه بدهم می‌توانم جدا شوم و هیچ قید و شرطی هم ندارم. متاسفانه چون دنبال بمب و سیگارت و ماهی و شاه‌ماهی نیستم همه اینطور فکر می‌کنند. این رفتاری که با من شد حتی اگر زمانی که از صبا می‌خواستم به استقلال بیاییم با من می‌شد هرگز به این تیم نمی‌آمدم و عصبانی می‌شدم.
  • اگر من سالم بودم و 4 میلیارد پول می‌خواستم خوب بود؟ مگر من فوتبالیست نیستم یا 40 سال سن دارم که با من اینطوری رفتار می‌شود؟ چقدر باید شان و شخصیت خودم را پایین بیاورم؟ مگر من فوتبال بلد نیستم که بخواهم برای ماندن التماس کنم؟ یک کلمه به من بگویند تو اولویت بیست و چهارم ما هستی تا حداقل تکلیف خودم را بدانم. در مورد قطر حرفی نمی‌زنم، شاید بخواهم بروم سپیدرود و حداقل به من زنگ بزنند و بگویند روزبه چشمی به درد ما نمی‌خورد.
  • هواداران بگویند من چکار کنم؟ می‌گویند با استقلال سفید امضا کنم من هم می‌گویم چشم ولی اصلا مگر کسی به من زنگ می‌زند؟ به خدا اگر هواداران بگویند برو در را بشکن و قرارداد امضا کن نه نمی‌گویم ولی واقعا اینطوری شان من پایین نمی‌آید؟ من بلیت قطر داشتم و به خاطر احترام به استقلال با این که به من احترامی نگذاشتند یک روز بلیتم را عقب انداختم اما کسی برای من ارزش قائل است؟ روزهای اول می‌گفتم شاید من را جزوی از باشگاه می‌دانند و سراغ گزینه‌های دیگر رفته‌اند اما حالا به این نتیجه رسیده‌ام اصلا برایشان بازیکنان قدیمی باشگاه ارزشی ندارد.
  • من 2 پیشنهاد دارم، نمی‌گویم 15 پیشنهاد، می‌گویم 2 پیشنهاد که هر دو تیم هم شرایط من را می‌دانند. مصدومیت طبیعی است و هیچ باشگاهی به خاطر 3 هفته مصدومیت قید بازیکن را نمی‌زند. مثل خیلی‌ها نمی‌گویم پیشنهاد 17 میلیاردی دارم، ولی پیشنهاد دارم و این برای بازیکنی که در تیم ملی و استقلال بازی کرده فکر نمی‌کنم چیز عجیبی باشد.
۳ ۳  
آی اسپورت
2018-07-18 18:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
.....
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۵
همه یاد گرفتن وقتی میخوان برن سریع میگن شأن شون حفظ نشده
۹
علیرضا
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۶
متاسفانه نامدیران ایرانی دارند با پول های یامفت و سکوت هواداران و سوء استفاده از مجادلات کی روش و برخی ها، شیرین حکومت می کنند و آنچه دیده نمیشه رعایت اصول حرفه ای مدیریتی است...
۶
علیرضا
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۸
روزبه چشمی ثابت کرد بازیکنی قابل است اما متاسفانه نامدیران باشگاه ها به ویژه باشگاه استقلال مانع تجربه لیگی میشن گه هر دو تیم با قدرت عرض اندام کنند و لیگ مهیجی رو تجربه کنیم...دم کی روش گرم که می دونه چقدر در ایران همه چی خر تو خره!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر