فهرست
استیلی: قطعا برابر استقلال به میدان خواهیم رفت
استیلی: قطعا برابر استقلال به میدان خواهیم رفت

استیلی: قطعا برابر استقلال به میدان خواهیم رفت

آی‌اسپورت-حمید استیلی، سرمربی و مالک احتمالی باشگاه راه‌آهن تهران که همچنان درگیر حل و فصل شدن مسأله‌ی مالکیت باشگاه است، یقینا در مصاحبه‌ی مطبوعاتی خود پیش از دیدار راه‌آهن برابر استقلال تهران اعلام کرد که مشکلات راه‌آهن حل خواهد شد و بازی این تیم برابر آبی‌پوشان پایتخت برگزار خواهند شد.

وضعیت راه‌آهن؛ مشکلات حل و فصل می‌شود ؟

راه‌آهن با یک‌سری مشکلات مواجه بود که توانستیم آنها را حل کنیم و نزدیک یک ماه است که ما کارهای مربوط به تیم را انجام می‌دهیم.

از نظر مسائل فنی و مالی مشکلات وجود داشت و در این مدت 55 جلسه تمرینی داشتیم و تلاش کردیم تا مسائل جسمانی تیم را درست کنیم. علاوه بر مسائل تاکتیکی و تکنیکی مسائل روانی هم در اولویت کار ما قرار داشت که من و کادر فنی تلاش کردیم این مسائل را برطرف کنیم.

دیدار برابر استقلال تهران؛ شرایط این دیدار چگونه خواهد بود؟

فردا (پنج‌شنبه) با تیمی که یکی از تیم‌های خوب ایران است بازی داریم. استقلال و پرسپولیس هواداران زیادی دارند و ما همواره برای این هواداران احترام قائل هستیم. سرمربی استقلال هم دوست خوب و بچه‌محل من است و امیدوارم بازی خوبی را انجام دهیم.

استیلی ادامه داد: هدف باشگاه راه‌آهن که افرادی چون کلانی، جعفر کاشانی و مناجاتی در آن حضور دارند بحث اخلاق‌مداری است.

ما علاوه بر تیم بزرگسالان به رده پایه هم توجه داریم و به خصوص می‌خواهیم در میان مربیان رده پایه اخلاق را جا بیندازیم.

ما به خاطر هواداران استقلال و کیفیت بهتر چمن ورزشگاه آزادی اعلام آمادگی کردیم که این دیدار در ورزشگاه آزادی برگزار شود اما مورد موافقت سازمان لیگ قرار نگرفت. البته مسئولان ورزشگاه تختی هم در تلاش هستند تا شرایطی را فراهم کنند که بازی خوبی را در این ورزشگاه شاهد باشیم.

مالکیت باشگاه راه‌آهن؛ در نهایت به چه کسی واگذار خواهد شد؟

بازی فردا با تمام وجود مشکلات به طور قطع برگزار می‌شود اما مالکیت باشگاه برعهده قوه قضائیه است که البته آنها هم نظر خیر دارند.

بخش خصوصی هم برای ورود به این عرصه نیاز به حمایت دولت دارد.

و اما مصدومان راه‌آهن ...

به غیر از حامد نورمحمدی یکی دو بازیکن جوان تیم مصدوم هستند که تلاش می‌کنیم آنها را به این بازی برسانیم.

منع قوه‌ی قضائیه‌ی از انجام هرگونه خرج برای راه‌آهن؛ نظر شما چیست؟

این باشگاه یک موجود زنده است و نیاز به آب و غذا دارد. ما برای هر جلسه تمرین باید یک میلیون تومان هزینه بدهیم یا مانند امروز که روز قبل از بازی است باید به هتل برویم و همه اینها هزینه دارد.

سرمربی راه‌آهن تصریح کرد: فعلا در مورد پرداخت رقم قرارداد بازیکنان دست نگه داشته‌ایم اما به هر حال مشکلات وجود دارد. به عنوان نمونه بازیکنان جوانی که از شهرستان به تهران آمده‌اند نیاز به پولی برای هزینه ایاب و ذهاب و محل اقامت دارند. امیدواریم برای حل این مشکل هم راه‌ حلی پیدا کنیم.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-30 15:48:24
نظر دهید
۲ نظر
-
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۲
بیچاره استیلی اونموقعه که اسپانسر لنگیها را جور کرد فحش خورد وبه بهانه اینکه با علی لابی مشکل داره از تیم لنگ پرتش کردن بیرون حالا هم که راه آهن رفته باز از طرف لنگیها فحش میخوره
علی فقط کریمی
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۳۰
دایی مافیایی نمیزاره هیچ کدوم از پیشکسوتهای پرسپولیس پیشرفت بکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر