فهرست
بیرانوند در رادار دیناموکیف؛ تغییر مسیر
بیرانوند در رادار دیناموکیف؛ تغییر مسیر

بیرانوند در رادار دیناموکیف؛ تغییر مسیر

آی‌اسپورت- دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس با عمل‌کردی که در جام جهانی داشته مورد توجه دیناموکیف اوکراین قرار گرفته است. علیرضا بیرانوند دو فصل موفق در پرسپولیس پشت سر گذاشت و دو قهرمانی لیگ برتر را نیز همراه سرخ‌پوشان به دست آورد که عمل‌کرد خوب او برای این تیم هم تاثیرگذار بود ولی نمایشی که دروازه‌بان تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه داشت، موجب شده احتمال لژیونر شدنش زیاد شود.

بیرانوند جزو موثرترین بازیکنان تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ بود که گرفتن پنالتی کریستیانو رونالدو هم باعث شد تا بیشتر مورد توجه رسانه‌ها و حتی باشگاه‌های خارجی قرار بگیرد و پیشنهاداتی مقابل خود ببیند. دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس با وجود این که با این باشگاه قرارداد دارد، اما ممکن است با توجه به پیشنهادات خوبی که از تیم‌های خارجی به دستش رسیده، فصل آینده را در خارج از ایران سپری کند و به جمع لژیونرها اضافه شود.

در روزهای گذشته صحبت از پیشنهاد تیم‌های ترکیه‌ای به بیرانوند مطرح شده بود و حضور این دروازه‌بان در این کشور نیز به این شایعه دامن می‌زد ولی حالا گفته می‌شود پیشنهادی از اوکراین به احتمال فراوان موجب تغییر مسیر او خواهد شد. باشگاه دیناموکیف اوکراین پیشنهاد جدی به بیرانوند ارائه کرده و به احتمال فراوان تیم آینده گلر سرخ‌پوشان، این تیم باشد و او باشگاه‌های ترکیه‌ای را انتخاب نکند.

دیناموکیف ابتدا قصد داشته گیرمو اوچوآ، دروازه‌بان تیم ملی مکزیک را به خدمت بگیرد ولی در نهایت مسؤولان باشگاه و کادر فنی این تیم به نتیجه رسیده‌اند که مذاکرات‌شان را با بیرانوند آغاز و برای جذب او اقدام کنند و گفته می‌شود قدم اول و صحبت‌های جدی از سوی آنها انجام گرفته که شاید طی روزهای آینده به نتیجه مثبتی هم ختم شود.

 

ورزش سه

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-07-13 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
منتقد
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۵۵
پرسپولیسی ها اطلاع رسانی.برانکو نباید نود کیروشی پور بره...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر