فهرست
سوال روز: فولاد مقابل تراکتور بازی می‌ کند؟
سوال روز: فولاد مقابل تراکتور بازی می‌ کند؟

سوال روز: فولاد مقابل تراکتور بازی می‌ کند؟

آی‌اسپورت‌ ـ انتشار فهرست 21 نفره سربازان شاغل در فوتبال ایران پس لرزها های مهیبی را در پی خواهد داشت. در فهرست اعلام شده دو باشگاه فولاد و استقلال خوزستان بیشترین لطمه را دیده اند و در آستانه آغاز لیگ‌برتر 8 بازیکن این 2 تیم حق بازی در لیگ‌برتر ندارند.
به گزارش آی‌اسپورت‌ از باشگاه فولاد خبر رسیده که مدیران این تیم به شدت از انتشار این لیست دل چرکین اند و قصد دارند به هر نحو ممکن سمت و سویی تازه به تصمیم ناگهانی سازمان لیگ بدهند.
گفته می‌ شود باشگاه فولاد خوزستان که به دنبال رفع و رجوع مشکلات خدمت سربازی بختیار رحمانی بوده است حالا در شرایطی شهاب کرمی و ساسان انصاری را هم در لیست سربازها می‌ بینند که با توجه به جدایی چند بازیکن کلیدی در فصل نقل و  انتقالات دست آنها برای بازی اول مقابل تراکتور به شدت خالی است. از اردوی تیم فولاد خبر رسیده که در صورت ابلاغ محرومیت شهاب کرمی و ساسان انصاری فولاد تهدید کرده در بازی تراکتور به میدان نخواهد رفت. صحت این خبر هنوز برای ما روشن نیست چرا که مسئولان فولاد به شدت از اظهارنظر رسمی خودداری می‌ کنند.
در عین حال موجی از خشم و بهت طرفداران تیم فولاد را در بر گرفته است و آنها نگران فصلی هستند که با خروج ستاره ها ی پارسال بسیار دشوارتر پیش خواهد رفت.
  ۵  
آی اسپورت
2014-07-30 16:10:33
نظر دهید
۵ نظر
-
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۷
علی‌پور: ۸۰ درصد باشگاه‌ها سقف بودجه را رعایت کرده‌اند
TT ARENA
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۶
بازی نکنن 3-0 میشه به نفع ما به همین سادگی به همین خوشمزگی
سعید
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۲
از قدیم گفتن سنگ بزرگ نشانه نزدنه شک نکنید این لیست بیست و یک نفره برای ترسوندنه . همه تیم های لیگ برتری دولتی هستند و روابطی در سطح خیلی بالا دارند و به ز.ودی مشکل سربازی این بازیکن ها با کدخدا منشی و رایزنی های پشت پرده حل میشه .
MOHSEN.N
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۳
فوتبال ما هم مثل بقیه مملکته..
MOHSEN.N
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۷
فوتبال ما هم مثل سایر امور کشور به شکل گل و بلبله..فولاد رو یک روز مانده به شروع لیگ خلع سلاح می کنن و از اون طرف یک تیم رو که فعالیتش مرتبط با امور کشاورزی هست رو شایسته گرفتن سرباز می دونن.اون هم به بهانه سپاه عاشورا ..جالبه!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر