فهرست
شگفتی لیست سربازها: علیرضا حقیقی
شگفتی لیست سربازها: علیرضا حقیقی

شگفتی لیست سربازها: علیرضا حقیقی

آی‌اسپورت‌ ـ علیرضا حقیقی دروازه‌بان‌ تیم فوتبال ایران شب گذشته به شهر کازان رفت تا برای دریافت رضایت نامه اش از این باشگاه روسی اقدامات نهایی را انجام بدهد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ حقیقی که امیدوار به حضور در یک تیم خارجی بهتر نسبت به تیم قبلی اش در روسیه است احتمالا در تیم پرتغالی فنافیل خواهد گذراند. اما حقیقی در حالی به خارج از کشور مسافرت کرده که ساعتی پیش نام در فهرست 21نفره به عنوان یکی از بازیکنان سرباز فوتبال ایران منتشر شد، چیزی که با توجه به حضور 2 ساله حقیقی در خارج از ایران، او حالا برای ادامه دوران بازیگری اش در فوتبال باید مجوزهای لازم را دریافت کند. حقیقی با مجوزی که محمد رویانیان مدیرعامل وقت پرسپولیس برای او گرفته بود به خارج از کشور منتقل شده است. او دانشجو بوده و از معافیت تحصیلی استفاده کرده است، کاری که حالا مشخص نیست بتواند آن را انجام بدهد یا نه.
به هر حال موضوع مهم این است که حقیقی در صورتی که بخواهد فوتبالش را در ایران ادامه بدهد باید به یک تیم نظامی برود، چیزی که چندان هم با روحیات او سازگار نیست. 
حقیقی در  گفت‌وگو با آی‌اسپورت‌ گفته بود که دیگر  نمی‌ خواهد در ایران به فوتبالش ادامه بدهد.
  ۳  
آی اسپورت
2014-07-30 16:12:27
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۶
باید برگرده ایران و سربازی بره وگرنه این چه قانونی هست طرف سربازی نرفته و پول میلیاردی گرفته راست راست هم برای خودش میگرده
MOHSEN.N
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۷
همونطور که گاسپار مربی دروازه بان های تیم ملی رو خرید و کلی دروازه بان رو نیمکت نشین کرد و به طور مشکوکی ایستاد توی دروازه ایران مطمئن باشید سربازیش هم می خره..فقط تعجب من از اینه که چطور جامعه مطبوعات و رسانه ها در برابر یکی از مشکوک ترین اتفاقات فوتبال ایران سکوت کردن و در مقابل عده ای قلم فروش هم خودشون رو به این آقا فروختند و حقیقی رو با یاشین مقایسه کردن!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۳۰
کی میگه معافیت تحصیلی داره؟ طرف مثل بقیه کارت معافیت جعلی برای خودش ردیف کرده.لنگ چه مافیایی داره که همه دنبال تطهیر خلاف هاش هستن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر