فهرست
واکنش شارلوا به جدایی کاوه؛ خبری از گریه نیست
واکنش شارلوا به جدایی کاوه؛ خبری از گریه نیست

واکنش شارلوا به جدایی کاوه؛ خبری از گریه نیست

آی‌اسپورت- کاوه رضایی، ستاره ایرانی با به ثمر رساندن 10گل در رقابت‌های ژوپیرلیگ به یکی از مدعیان آقای گلی این فصل تبدیل شده تا جایی که قرار گرفتن در صدر جدول برترین گلزنان باعث شد تا توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ از جمله اندرلخت به این بازیکن ایرانی جلب شود.

در شرایطی که شایعات از احتمال فروش چند میلیون یورویی کاوه رضایی توسط سران باشگاه شارلروا حکایت دارد، سرمربی این تیم در اولین گفتگوی مفصل خود با رسانه‌ها در سال 2018 به احتمال فروش زوج رویایی خط‌حمله این تیم واکنش نشان داد و مدعی شد نگران تصمیمات کلان سران باشگاه نیست، چون خودش را برای هر شرایطی آماده کرده است.

فلیس ماتزو سرمربی موفق شارلروا در گفتگو با سایت voetbalbelgie گفت: « من در آرامش کامل کارم را انجام می‌دهم و توجهی به شایعات ندارم، چون حتم دارم باشگاه بهترین تصمیم را اتخاذ خواهد کرد. آنچه مهم است، اینکه ما نمی‌توانیم هیچ بازیکنی را به زور در جمع خودمان نگه داریم و طبیعی هم نیست بخواهیم مانع رشد و پیشرفت بازیکنی شویم؛ اما تا آنجا که به من مربوط می‌شود، فعلا خبری از جدایی بازیکنی نیست.»

این مربی ادامه داد: « هم کاوه رضایی، هم کریستین بنوتنو بازیکنانی جوان و آینده‌دار هستند که فصلی درخشان را با شارلروا طی کردند و این برای باشگاه بسیار خوب بوده که ارزش آنها در بازار چندبرابر شده است. از همین رو من به کار تیمی اعتقاد دارم و نگرانی از بابت فروش و جدایی یک یا دو بازیکن نداشته و نخواهم داشت. به همین خاطر برای جدایی مهاجمان تیم هیچ‌وقت نمی‌نشینم گریه کنم، چون به عنوان مربی باید توانایی کار با تیم را داشته باشم، نه با یک بازیکن خاص.»

۱۵    
آی اسپورت
2018-01-04 12:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر