فهرست
جرارد: بدترین سه ماه زندگی ام را سپری کردم
جرارد: بدترین سه ماه زندگی ام را سپری کردم

جرارد: بدترین سه ماه زندگی ام را سپری کردم

آی اسپورت- استفن جرارد، کاپیتان لیورپول، از سه ماه گذشته به عنوان بدترین روزهای زندگی اش نام برد.

هافبک باتجربه قرمزها با اشتباه در دیدار مقابل چلسی، موجب شکست تیمش و از دست رفتن قهرمانی در لیگ برتر شد. او در دیدار انگلیس مقابل اروگوئه در جام جهانی نیز اشتباه مشابهی را مرتکب شد تا گل لوئیس سوارس، حذف سه شیرها از جام جهانی را رقم بزند؛ به همین دلیل، جرارد که در این مدت با انتقادهای زیادی روبرو شد، معتقد است که بدترین روزهای زندگی اش را سپری کرده است.

او به خبرنگاران گفت:\" این احتمالا بدترین سه ماه زندگی ام بود هنگامی که چنین اتفاقاتی رخ می دهد شما باید با انتقادات روبرو شوید و به اندازه ی کافی مرد باشید تا بتوانید اشتباه را بپذیرید.
من پنالتی خراب نکردم یا پاس اشتباهی نداده بودم به همین دلیل بود که این اتفاق برایم بسیار بی رحمانه است هر فردی در این سیاره چنین لغزشی را روی پله یا هر جای دیگری تجربه کرده است و این برای من روی چمن و در یک لحظه ی بسیار بد اتفاق افتاد اما در طول 38 بازی زمان هازی زیادی است که شما می توانید قهرمانی در لیگ را بدست آورید یا از دست بدهید. این لغزش در یکی از همین لحظه ها رخ داد و من مجبورم که آن را بپذیرم و این کار را هم کردم .\"

متاسفانه تجربه ی تلخی در باشگاه داشتم و امیدوار بودم که بتوانم به تیم ملی کمک کنم و نتایج خوبی بگیرم اما نتیجه معکوس بود من در مدت کوتاهی دو ضربه سخت را تحمل کردم و این چالش بزرگی برایم خواهد بود که آیا می توانم برای فصل آینده این حوادث را کنار گذاشته و خودم را آماده کنم.؟

وقتی شما کاپیتان هستید نمی توانید تنها سر خود را پایین انداخته و به سمت رختکن بروید بلکه علاوه بر احساس ناامیدی باید با سایر بازیکنان نیز همدردی کنید. اینکه همیشه شاد باشید و لبخند بر لب داشته باشیم بسیار خوب است اما در این سه ماه شرایط برایم بسیار تلخ بود در 34 سالگی به هیچ وجه نمی خواهم چنین سه ماهه ای را تجربه کنم چیزهایی که در این مدت یاد گرفتم کمک بزرگی برای بازگشت به روزهای خوب خواهد بود.\"

     
آی اسپورت
2014-07-30 17:09:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر