فهرست
گزارش ویژه: شگفتی های لیست سربازها
گزارش ویژه: شگفتی های لیست سربازها

گزارش ویژه: شگفتی های لیست سربازها

آی‌اسپورت‌ ـ بررسی چندباره فهرست 21 نفره سربازان لیگ‌برتر نکات جالبی در خورد دارد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ در مرور فهرست بازیکنان اکثریت خوزستانی و جنوبی آنها کاملا به چشم می‌آید و همچنین نسبت های فامیلی برخی از بازیکنان با یکدیگر نشان می‌ دهد موضوع ارسال مدارک جعلی برای دریافت کارت خدمت از یک کانال پیش رفته است.
در لیست اعلام شده 4 بازیکن نسبت های فامیلی دارند: حسین و سعید حلافی با هم برادرند، حسن و محمد معاوی هم پسرعمو هستند. در این فهرست 3 دروازه‌بان‌ حضور دارند که البته موضوع علیرضا حقیقی با 2 دروازه‌بان‌ دیگر متفاوت است، حقیقی مثل حسین ماهینی از معافیت های تحصیلی استفاده کرده اما ظاهرا جهان مهر و عبدالخانی همان مشکلی را دارند که بختیار رحمانی دارد.  
جالب اینکه علی حمودی و حسین ماهینی هر دو سابقه مشترک دارند و از تیم استقلال اهواز به فوتبال ایران معرفی شده اند. البته موضوع حمودی و ماهینی با هم متفاوت است. حضور میلاد غریبی، بازیکن جوان تیم پدیده هم نکته مهمی است چرا که پدیده روی این بازیکن حساب ویژه ای باز کرده است.
اما اسم کلیدی این فهرست علی کعبی است بازیکنی که رابطه فامیلی نزدیک با حسین کعبی ندارد اما مربوط به طایفه کعبی هاست؛ او بنا به گفته اهوازی ها و کسانی که از این پرونده خبر دارند نام مهمی در این ماجراست.
  ۲  
آی اسپورت
2014-07-30 20:08:20
نظر دهید
۲ نظر
-
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۶
لابی نکن بهر کسی، لابی میکنن علیهت خفن، آخرش تو دفاع راست میخوری به پیسی!
رسول
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۳۲
این مطلب خواسته خیلی شیک و حرفه ای دو تا لنگی لیست رو از بقیه جدا نشون بده که مثلا این دو تا معافیت تحصیلی داشتن در حالیکه خود لنگی ها میگن داره دانشگاه لنگ درس می خونه که دو ساله راه افتاده.یعنی از 27 سالگی درسش رو شروع کرده و نه سال تمام کارت پایان خدمت نداشته! شک نکنید همون زمان که استقلال اهواز بوده مدرک قلابی جور کرده.حقیقی هم از از اون تچه پولدارها بوده که باباش براش کارت جعلی درست کرده.خدا رو شکر مکر علی دایی به خودش برگشت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر