فهرست
آربلوا : برد و باخت در بازی های تدارکاتی مهم نیست / برای فتح 6 جام می جنگیم
آربلوا : برد و باخت در بازی های تدارکاتی مهم نیست / برای فتح 6 جام می جنگیم

آربلوا : برد و باخت در بازی های تدارکاتی مهم نیست / برای فتح 6 جام می جنگیم

آی اسپورت - آلوارو آربلوا، مدافع رئال مادرید، امروز در پایان بازی تیمش مقابل رم که به شکست مادریدی ها انجامید در مصاحبه با خبرنگاران گفت : \"بازی های اینچنینی برای بهتر شدن فرم بدنی بازیکنان خوب است . بازیکنان جوان تر فرصت بازی پیدا می کنند . در دوران بدنسازی قرار داریم و مساله مهم در این بازی ها برد و باخت نیست . باید به ریتم مناسب خودمان دست پیدا کنیم.\"

وی ادامه داد : \"پس از جام جهانی هنوز غایبین زیادی در تیم ما وجود دارند که به تدریج به تمرینات اضافه خواهند شد. با این وجود بازیکنانی که در اردو حاضرند به خوبی در حال تمرین کردن هستند و به اعتقاد من یک پیش فصل خوب را می گذرانیم.باید همینگونه تمرین کنیم و بهتر شویم. هنوز در مرحله ابتدایی کار هستیم و بازی های ابتدایی در این دوران دشوار هستند.\"

آربلوا که در پایان فصل گذشته بخاطر مصدومیت، ترکیب اصلی رئال را از دست داد در مورد خرید های جدید تیمش گفت : \" خامس و کروس بازیکنان بزرگی هستند. هر دو جام جهانی خوبی داشتند. بدون شک باعث قدرتمندترشدن ما خواهند شد. با آمدن آنها فضای رقابت در رئال مادرید داغ تر خواهد شد.ما برای فتح 6 جام در این فصل می جنگیم و مسلما این دو بازیکن به ما کمک زیادی خواهند کرد\"

بازیکن سابق لیورپول در انتها افزود : \" مثل هر فصل دیگری در حال تمرین کردن هستم تا بتوانم مهره مفیدی برای تیمم باشم. امیدوارم فصل خوبی در انتظار من و رئال مادرید باشد \"

     
آی اسپورت
2014-07-30 18:42:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر