فهرست

عبدی:همیشه استقلال و پرسپولیس را اذیت می کنیم / ماجراهای دادستانی تمرکزمان را به هم زده بود

آی‌اسپورت‌ ـ بهادر عبدی بازیکنی که با علاقمندی از حضور در این تیم یاد می‌ کند و از ماندن تیمش در لیگ‌برتر و توافق دادستانی با حمید استیلی خوشحال است با خبرنگار آی‌اسپورت‌ در مورد مسائل و مشکلاتی که برای این تیم به وجود آمد و همچنین بازی مقابل استقلال  گفت‌وگو می‌ کند که صحبت های او را در زیر می‌ خوانید.
آقای عبدی در حال حاضر وضعیت تیم برای بازی مقابل تیم استقلال چگونه است؟
ما وضعیت خوبی داشتیم. اگرچه ما اتفاقات بدی در فصل گذشته روبه‌رو شدیم اما با این وجود تمرینات خوبی را آغاز کردیم تا اینکه در 4-3 روز گذشته صحبت هایی مبنی بر حذف تیم راه‌آهن از لیگ برتر به گوش می‌ رسید که تمرکز کادر فنی و بازیکنان را خیلی به هم زده بود.
با این شرایط بازیکنان تیم راه‌آهن چه احساسی داشتند و جو تیم چگونه بود؟
ما ‌آرزو می‌ کردیم  هر چه زودتر این حرف و حدیث‌ها تمام شود. بچه ها در تمرینات برای حفظ و درخشش در لیگ‌برتر تیم زحمات زیادی کشیده‌اند اما اتفاقات چند روزه تمرینات‌مان را تحت‌الشعاع قرار داد و تمرکزمان را گرفت. ما با امیدواری به تمریناتمان ادامه دادیم  هر چند که می‌دانستم مسئله‌ای به وجود نمی آید و ما قطعا روز پنجشنبه مقابل استقلال بازی خواهیم کرد که خدا شکر این امر محقق شد.
با شرایطی که در تیم راه‌آهن به وجود آمد از تمدید قراردادت با این تیم ناراحت نبودی؟
خیر، از این موضوع ناراحت نبود. من با وجود مشکلات تیم راه‌آهن باز هم از حضورم در این تیم ناراحت نبودم و نیستم. مطمئن بودم که این موارد بین مسئولان دادستانی و حمید استیلی خواهد شد. من خودم خواستم بمانم و کسی مرا زور نکرده بود. من پیشنهادات زیادی از تیم های خوب لیگ برتری داشتم اما با تمام وجود ماندم تا کمکی برای تیم باشم و حسن نیت خود را هم با کاهش مبلغ بیش از حد قراردادم نشان دادم.
با وجود پیشنهادهای که از تیم های تراز اول لیگ برتری داشتی باز هم در راه‌آهن ماندی و قراردادت به نسبت پارسال کمتر است، آیا از این بابت ناراحت نیستی؟
خیر، من با وجود اینکه خیلی کمتر از قرارداد سال گذشته قرارداد بستم با این وجود از اینکه قرار است یک فصل دیگر هم در این تیم بازی کنم خوشحالم تیم راه‌آهن برایم ارزش داشت و به همین دلیل در این تیم ماندنم تا یک فصل دیگر در آن بازی کنم.
در خصوص دیدار مقابل استقلال و حساسیت این بازی چه صحبتی داری؟
‌ همانطور که این بازی برای ما سخت است برای استقلال هم خیلی دشوار خواهد بود. ما اکثرا مقابل استقلال و پرسپولیس توانسته‌ایم آنها را اذیت کنیم بازیکنان خوبی که سال گذشته در راه‌آهن عملکرد مناسبی داشتند حفظ شدند و با اضافه شدن بازیکنان جدید هم تیم خوبی شکل گرفته است. در این فصل فکر نمی‌کنم تیمی در بیرون و داخل خانه کار راحتی داشته باشد و گرفتن امتیاز از راه‌آهن بسیار دشوار است.
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-30 18:01:15
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۵
18 بازی 14 شکست و تنها 1 برد.دمتون گرم همینجوری اذیت کنید استقلالو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر