فهرست
آبی‌ها و این همه شایعه نقل‌وانتقالاتی
آبی‌ها و این همه شایعه نقل‌وانتقالاتی

آبی‌ها و این همه شایعه نقل‌وانتقالاتی

آی اسپورت - درباره نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال شایعات و شنیده‌هایی وجود دارد. بر این اساس بازیکنانی که جدایی‌شان قطعی شده تا حدود زیادی مشخص است.گفته می‌شود که باشگاه برای تمدید قرارداد 2 بازیکن پا به سن گذاشته تیم برنامه‌ای ندارد و با پایان یافتن قرارداد 3 ساله در آخر فصل قرار نیست برای فصل بعد هم در استقلال بمانند. از سوی دیگرموضوع جدایی طارق همام، گادوین منشا هم مطرح است.

روزبه چشمی، ایسما گونکالوس، فرشاد محمدی مهر، میثم تیموری، امید نورافکن، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی و الهیار صیادمنش هم دیگر گزینه‌های جدایی از استقلال هستند. در نقطه مقابل صحبت از تمدید قرارداد وریا غفوری، پژمان منتظری، حسین حسینی، آیاندا پاتوسی، حسین حسینی و آرمین سهرابیان است که قراردادشان امسال به پایان می‌رسد.

در مقابل 12 بازیکنی گزینه‌های جدایی هستند نام هایی مثل رضا اسدی، آرش رضاوند، پیمان رنجبری، مامه بابا تیام، امید ابراهیمی، اشکان دژاگه، آرمان رمضانی و امین قاسمی‌نژاد به گوش می‌رسد. البته قطعا استقلالی‌ها لیست خروج خودشان را بر اساس لیست ورودی است و بازیکنانی که جذب می‌کنند را اعلام خواهند کرد.

شاید هم جدایی برخی بازیکنان برخلاف انتظار و خواست باشگاه معادلات نقل‌وانتقالاتی آبی‌ها را بهم بریزد. این همه نام به عنوان گزینه‌های احتمالی خرید و فروش درحالی مطرح می‌شود که‌ استقلالی‌ها برخلاف فصل گذشته بیش از هر چیز نیاز به ثبات و آرامش دارند. موضوعی که در چند فصل اخیر در تیم و باشگاه دیده نشده است.

ایلنا

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-05-16 14:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
HHEE
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۱۰
تیام جر داد خودشو از بس گفت نمیخوام بیام ایران و خانوادم اونجا راحت نیستن ولی کیسه کشای حقیر بازم ول کن نیستن و تو لیست خرید میذارنش:))
۱
تاج
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۰۱
تیام ؟؟ بشینید تا بیاد !!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر