فهرست
وراث دیه‌گو چه کسانی هستند؟
وراث دیه‌گو چه کسانی هستند؟

وراث دیه‌گو چه کسانی هستند؟

آی اسپورت - با درگذشت و خاکسپاری دیگو مارادونا این سوال مطرح شده است که میراث‌داران او چه کسانی هستند و کدام یک از آنها نقش بیشتری در تعیین سهم هر یک از وراث خواهد داشت؟

کلودیا ویافانه – همسر سابق: کلودیا ویافانه از سال 1989 تا 1998 همسر دیه‌گو بود. دیه‌گو در حالی که شوهر کلودیا بود با تیم ملی آرژانتین قهرمان جام جهانی شده و به اسطوره‌ای برای مردم آرژانتین تبدیل شد. رابطه دیه‌گو و کلودیا چندان خوب نبود ولی دیه‌گو همیشه به او به عنوان مادر فرزندانش احترام می‌گذاشت. کلودیا در مراسم خاکسپاری وظیفه مهم تعیین اشخاص حاضر در مراسم را به عهده داشت و دو دختر او دالما و جیانینا هم از مهمترین چهره‌های حاضر در این مراسم بودند.

دالما و جیانینا- دو دختر دیگو و اولین فرزندان او

دیه‌گو به شدت عاشق این دو دختر خود بود. دالما و جیانینا بدون شک در ارثیه دیگو سهم قابل توجهی خواهند داشت.

دیه‌گر فرزندان دیگو

دیه‌گو سه فرزند دیگر دارد. یانا که در سال 1996 به دنیا آمده. یانا با دالما و جیانینا رابطه خوبی دارد و به صورت منظم با پدرش دیدار می‌کرد. دیه‌گو جونیور که در شهر ناپل به دنیا آمده پسر هم اسم مارادونا است. دیه‌گو فرناندو دیگر فرزند پسر مارادونا است که از همه جوان‌تر است. مارادونا به جوان‌ترین فرزندش علاقه زیادی داشت و در سال‌های پایانی عمرش بارها در کنار او دیده شده بود.

ورونیوکا اوخدا

نامزد دیه‌گو و مادر دیگو فرناندو فرزند آخر مارادونا. ورونیکا با دختران دیه‌گو و همسر سابق او رابطه خوبی ندارد.

روکیو اولیوا

آخرین نامزد دیگو که خودش فوتبالیست است. او در دوران حضور مارادونا در دوبی بوئنس آیرس و مکزیک در سال‌های آخر زندگی‌اش با او همراه بود و دیگو برایش احترام زیادی قائل بود. کلودیا قصد داشته از حضور روکیو در مراسم خاکسپاری جلوگیری کند. او و مارادونا فرزندی ندارند.

ماتیاس مورلا

وکیل دیه‌گو. او نقش مهمی در انتقال دیه‌گو به مکزیک و سپس به خیمناسیا بازی کرد. او در آرژانتین با منتقدین زیادی مواجه است ولی همسر سابق دیه‌گو به او اعتماد دارد.

لئوپولد لوکه

پزشک مارادونا. این جراح جوان عضو تیم پزشکی که برای آخرین بار روی دیگو جراحی مغز انجام داد نبود. او از جمله حلقه نزدیکان مارادونا محسوب می‌شد.

ماکسی، برادر زن مورلا

او کسی است که در سال‌های اخیر بیشترین نزدیکی را با دیگو داشته است. مارادونا از دوران نوجوانی او را زیر پر و بال خود گرفت و ماکسی تا روز آخر حیات دیگو در کنار او بود.

جانی، خواهرزاده دیگو

جاناتان اسپوزیتو پسر ماریا روسا خواهر دیه‌گو است. جانی آخرین کسی است که پیش از مرگ مارادونا او را در عمارت محل سکونتش از نزدیک دیده است.

بقیه اعضای خانواده

دیه‌گو پنجمین فرزند خانواده‌ هشت فرزندی دون دیگو و دونا توتا و البته اولین پسر خانواده است. اما دیگر خواهران و برادران او تا کنون کمتر رسانه‌ای شده‌اند. آنها دوستدار دیه‌گو بودند و نه مارادونا. دیه‌گو بیشتر از همه دلتنگ‌شان بود. دیگو سه نوه هم دارد. بنجامین که فرزند سرخیو آگوئرو و دخترش جیانینا است، دیگو ماتیاس که فرزند دیگو جونیور است، و روما کالدرالی دختر دالما که در مارس 2019 بدنیا آمد.

     
آی اسپورت
2020-11-28 00:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر