فهرست
پیش بازی تراکتور ـ فولاد؛ ازجلو نظام !
پیش بازی تراکتور ـ فولاد؛ ازجلو نظام !

پیش بازی تراکتور ـ فولاد؛ ازجلو نظام !

آی‌اسپورت‌ ـ خیلی ساده ممکن بود امروز مربی دیگری جای رسول خطیبی روی نیمکت تراکتورسازی باشد مثلا همین دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد؛ مربی فصل گذشته ملوان که بلافاصله بعد از اتمام لیگ از جمع سفیدپوشان شهر انزلی جدا شد و به قصد یک تیم بزرگتر منتظر ایستاد. دراگان با تیم هایی مثل ذوب‌آهن، تراکتورسازی و پدیده مذاکره کرده و در نهایت سر از فولاد درآورد، جایی که شاید هرگز فکر  نمی‌ کرد در ابتدای لیگ با چنین مشکلاتی مواجه اش کنند. او بدون سه بازیکن اصلی ترکیب 11 نفره (بختیار رحمانی، شهاب کرمی و ساسان انصاری) و بدون چند ستاره لیگ قبل (سوشا مکانی، عبدالله کرمی، لوسیانو پریرا و غلامرضا رضایی) با چهره ای تازه تیم خود را به زمین خواهد فرستاد.
در حالی که یک چالش جدی سخت تر از دوران ملوان پیش روی اوست، او با همه کمبودها جانشین حسین فرکی سرمربی قهرمان لیگ‌برتر فوتبال ایران شده که شاید سنگین ترین مسئولیت لیگ‌برتر فوتبال است. او از بدشانسی مقابل یک تیم با انگیزه، جوان و بانشاط قرار خواهد گرفت، تراکتورسازی رسول خطیبی که از نظر تغییرات دست کمی از فولاد اسکوچیچ ندارد.
تراکتور 93
تراکتورچی ها مثل فصل پیش حامد لک را درون دروازه دارند و محمد ایرانپوریان، احمد آل نعمه، دیتمار بیکای مدافع آلبانیایی، حبیب گردانی مقابل لک خواهند ایستاد. تراکتور از مهدی کیانی به عنوان هافبک دفاعی استفاده خواهد کرد و کنار او ممکن است محمد پوررحمت الله هافبک دفاعی جوان سابق ملوان انزلی به میدان برود؛ اما ستاره های تراکتور 4 بازیکن خط جلوی این تیم هستند شاهین ثاقبی، فرشاد احمدزاده، علا عبدالزهرا و لوسیانو ادینیهو که همه آنها نامزدهای جدی اولین گل این فصل لیگ‌برتر هستند. تراکتور بعد از کسب نتایج خوب در جام شهدا با هیجان و حرارت پا به میدان خواهد گذاشت در حالی که این بازی سوپرجام غیررسمی فوتبال ایران هم هست.
در این مطلب جای ترکیب اصلی فولاد خالی است،ترکیبی که با توجه به اتفاق های روزهای آخر کاملا نامشخص است. دراگان حالا باید از همان فرمولی استفاده کند که در ملوان با آن به شهرت رسید، بازی با نیمکت نشین هایی مثل ثاقبی و پوررحمت الله که امسال اگر سرباز نبودند به هر تیم دیگری هم می‌ توانستند بروند.

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-30 20:17:33
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۲
تراکتور مفت خور سربازان وطن رو به بیگاری کشیده
حامد تیراختورچی
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۷
بد جور داری میسوزی خخخخخخ
تراختورچی
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۴۲
سربازای وطن اگر ناراحتند میتونن دفترچه آماده به خدمت بگیرن !
-
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۱۲
سربازتوربه امید بردفولاد زنده باد خوزستان
-
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۱
فولاد گوزستان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر