فهرست
شاو: فن خال حق داشت از من انتقاد کند
شاو: فن خال حق داشت از من انتقاد کند

شاو: فن خال حق داشت از من انتقاد کند

آی اسپورت- لوک شاو، مدافع جدید منچستریونایتد، معتقد است که لوئی فن خال، سرمربی جدید شیاطین سرخ، حق داشت که از او انتقاد کند.  

شاو که در این تابستان با انتقالی 32 میلیون پوندی از ساوتهمپتون به منچستریونایتد پیوست، در تمرینات اخیر تیمش، به تنهایی تمرین کرد و در دیدار مقابل اینتر هم به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت؛ فن خال هم اعلام کرده بود که او فاقد آمادگی مطلوب است.

این مدافع جوان به خبرنگاران گفت:\" کاملا با این مسئله موافق هستم. برای بازی کردن در چینش 3-5-2 باید بسیار آماده بود. آماده هستم اما نه به اندازه ای که انتظارات بالای فن خال برآورده شود. می دانم باید بیشتر از این آماده بود. آمادگی مسئله ای است که می خواهم روی آن کار کنم. در نیمه ای که به میدان رفتم احساس خوبی داشتم. می خواهم به پیشرفت کردن تا قبل از شروع فصل ادامه دهم.\"

یونایتد بزرگ ترین تیم دنیاست و بازیکنانی این جا حضور دارند که در سطح جهانی فوتبال بازی می کنند. این چیزی است که تلاش مرا افزایش می دهد. این موضوع باعث شده که به تلاش خودم ادامه بدهم چرا که تلاش من می تواند در بلند مدت به من کمک کند. پیش فصل همیشه زمانی برای تمرین کردن و رساندن آمادگی بدن به سطح مطلوب است. هرچه زمان بگذرد آماده و آماده تر خواهم شد.\"

     
آی اسپورت
2014-07-30 22:34:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر