فهرست
تراکتور - فولاد؛ سمفونی تغییر در جدال سرخ ها
تراکتور - فولاد؛ سمفونی تغییر در جدال سرخ ها

تراکتور - فولاد؛ سمفونی تغییر در جدال سرخ ها

آی اسپورت - اگر قرار باشد همه آنچه در طول فصل نقل و انتقالات برای تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان رخ داده را در یک واژه خلاصه کنیم، «تغییر»بهترین گزینه دم دست خواهد بود. آن ها علیرغم کسب جام در فصل گذشته فوتبال ایران، علاوه بر کادرفنی، ترکیب شان را نیز با سونامی مواجه کرده اند.  

تبریزی ها در روزهای نقل و انتقالات، با مهره های بسیار زیادی خداحافظی کردند. علی کریمی، مرتضی اسدی، سعید دقیقی، مهدی کریمیان، محمد نصرتی، میلاد شیخ فخرالدینی و مسعود ابراهیم زاده مهره هایی بودند که با جدایی شان، به شدت هواداران شان را نگران کردند. خرید مهره های جوانی مثل نریمان جهان و ثاقبی و بازیکن های موثر مثل آل نعمه و ادینیو اما شرایط نسبتا خوبی برای این تیم رقم زد تا هواداران کمی به سرنوشت تراکتور امیدوارتر باشند. وضعیت کریم انصاری فرد نیز همچنان مبهم است و علیرغم شایعه هایی که در ساعات اخیر مطرح شده اند، بعید به نظر می رسد آقای گل لیگ سیزدهم برای فصل آینده در تیم تراکتورسازی حضور پیدا کند. در کنار حامد لک و احمد آل نعمه، ادینیو می تواند یکی از ستاره های بالقوه تیراختور در لیگ چهاردهم باشد. این بازیکن کمی دیر به تیم تبریزی اضافه شده اما از همین حالا طرفداران باشگاهش را شیفته خود کرده است.

بهبود نسبی اوضاع پس از شروع بد در پنجره نقل و انتقالات، اتفاقی بود که در تبریز رخ داد و در اهواز نه. فولاد عبدالله کرمی، غلامرضا رضایی، لوسیانو پریرا، عباس محمدرضایی، پادوانی و مهدی نوری را به فروش رساند و در کنار ایمان موسوی و بهمن کامل، تنها به خرید 3 بازیکن دیگر اکتفا کرد. سه بازیکن خارجی که کیفیت شان، تعیین کننده کیفیت فصل فولاد خواهد شد.  وضعیت سربازی بختیار رحمانی نیز مهم ترین دغدغه این روزهای فولاد است. بازیکنی که قطعا در هفته اول بازی نمی کند اما در اهواز ماندگار خواهد شد. حفظ او و شریفات مهم ترین دغدغه ذهنی اسکوچیچ بود و آن ها طبعا ستاره های اصلی این فصل ترکیب فولاد هستند. مشکل اصلی فولاد خط دروازه است. جایی که سوشا از تیم جدا شده و هیچ مهره سرشناسی به اهواز نرفته است. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-30 23:04:56
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۸
تمدید انصاریفرد شایعه نیست سرمربی تیم اعلام کرده نه خبرگزاری چلقوز نیوز سفلی
ya3r
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۱۷
متاسفم برای امثال غلامرضا رضایی و سوشا مکانی:
این دو نیمکت نشین صفر بودن
فولاد بهشون بها داد و این شد نتیجه
خیلی قدرنشناسن
از اونور عبدالله کرمی که از شاهین بوشهری که به دسته دوم رفته بود رو اوردن به یه بازیکن تراز اول تبدیل کردن و این شد نتیجه
کجای دنیا مربی یه تیم رو قهرمان میکنه و فصل بعد میره؟
دلم برای اسکوچیچ میسوزه (مربی که واقعا دوستش دارم و از بازیهای ملوان در فصل قبل استقبال میکردم هر نتیجه ای بگیره بهش حق میدم)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر