فهرست
برانکو: اختلاف با تراکتورسازی، خوشحال کننده است
برانکو: اختلاف با تراکتورسازی، خوشحال کننده است

برانکو: اختلاف با تراکتورسازی، خوشحال کننده است

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در قم، صبا را برد و صاحب پنجمین برد متوالی اش شد. سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری بعد از بازی، خوشحالی اش را بابت بیشتر شدن اختلاف تیمش با تراکتورسازی کتمان نکرد.

 

درباره صبا

حریف استیل خوبی داشت و بازیکنان ما در کنار حمایت هواداران پرشورشان پیروز شدند. آنها قهرمانان ما هستند. صبا تمام تلاشش را کرد که ما را غافلگیر کند و منتظر بودند که روز ضعیف ما باشد و سرحال نباشیم اما تکرار می ‌کنم با سزاواری تمام این بازی را بردیم و با تسلط به بازی و میل به برد و شوق به برد داشتیم. طبیعی است که جای خوشحالی دارد که بیشترین اختلاف را با تراکتورسازی داریم. قبل از آماده ‌سازی برای این بازی می ‌دانستیم که نسبت به حریف برتر هستیم اما به بازیکنانم گفته بودم در فوتبال دیروز وجود ندارد و اعتمادی به دیروز وجود ندارد، فقط امروز و فردا وجود دارد و از فردا هم برای بازی با تراکتورسازی شروع می ‌کنیم و همین فردا هم برد امروز را فراموش خواهیم کرد. صبا خیلی خوب کار کرد، بازیکنانش جنگنده بودند، این تیم در ضربات ایستگاهی خطرناک بود اما نتوانستند از فرصت ‌ها استفاده کنند. خوشبختانه همانطور که دیروز هم گفتم پیش‌بینی ‌ها اتفاق افتاد و باید بگویم که کیفیت باعث برد ما شد.

 

غیبت ستاره ها

ما می ‌دانستیم که نیمکت ما هم کیفیت لازم را دارد و بازیکنانی که به زمین می ‌آیند همه آماده هستند. امکانات ما زیاد است.

 

داوران و پرسپولیس

آنهایی که می گویند داوران به پرسپولیس کمک کردند تا صدرنشین باشد، بنشینند و به دقت همه چیز را آنالیز کنند و ببینند که چقدر داوران به ما کمک کردند. فکر می ‌کنم اگر صادقانه آنالیز کنند نظرشان برعکس خواهد شد. ما فقط با کار و تمرینات خودمات هستیم تا هرچه بهتر و آماده ‌تر شویم. تنها وظیفه ما کار در زمین است و همه چیز را در زمین و در عمل نشان دادیم، این هدف ماست.

 

بازی با تراکتورسازی

طبیعی است که تمام تلاش مان را می ‌کنیم تا برنده شویم. تراکتورسازی بازی بعدی ماست؛ از ابتدای فصل اهداف مان را مشخص کرده‌ بودیم و هدف مان قهرمانی است اما حتی اگر پیش از موعد روی کاغذ هم قهرمان شویم این وظیفه بازیکنان ما را سنگین ‌تر می ‌کند که بهتر و بهتر بازی کنند چون فکر نمی ‌کنم کسی به ذهنش خطور کند مقابل چنین هواداران پرشوری شل بیاید اما واقعیت این است که ۳ بازی سخت دیگر پیش رو داریم: تراکتورسازی، استقلال و سپاهان.

 

قهرمانی

نه من نه هیچکس دیگر به رکورد فکر نمی ‌کنیم. بازی به بازی پیش می ‌رویم، می‌ خواهیم بهتر بازی کنیم تا هواداران خوشحال شوند. این پنجمین برد متوالی ما بود. آنچه بیش از همه باعث شادی ام است استمرار کار بچه هاست یک اعتماد به نفس و عادت کردن به پیروزی، از صمیم قلب به بازیکنانم تبریک می‌گویم. ما مربیان معتقدیم که همیشه سخت ترین برد، بردی است که از قبل خودتان را برنده بدانید و همه انتظار داشتند ما برنده بازی باشیم.

 

حضور در تیم ملی

من یک سال و نیم دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم. بالاخره یکی سرمربی تیم ملی می ‌شود، زمانی قلعه ‌نویی بود، بعد دایی آمد، بعد قطبی و درنهایت کی‌ روش سرمربی شدند. پشت سر او هم یکی می ‌آید؛ مشکل چیست که همیشه این سئوال را مطرح می ‌کنید؟ من یک سال پیش قراردادم را ۲ ساله با پرسپولیس تمدید کردم، هنوز تمام نشده و تا پایان فصل آینده هم قرارداد دارم بنابراین به هیچ چیز دیگر فکر نمی‌ کنم.

 

بازیکنان خارجی

چه کسی گفته من آنها را آوردم؟ هر چیزی که رسانه‌ ها می ‌نویسند دلیل نمی ‌شود که من گفته باشم. من هرگز از طریق رسانه ‌ها در مورد بازیکن صحبت نمی ‌کنم. به ندرت درباره آنها نظر می ‌دهم مگر اینکه بخواهم از بازیکن تمجید کنم در این صورت اسم می ‌آورم حتی در بردها هم از یک بازیکن اسم نمی ‌برم چراکه یک تیم برنده است.

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-01-28 19:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
جاوید
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۰
آقا من یه سوال از کیسه کشای رفرش دارم ، چجوریه یه تیم تو نوزده هفته پنج تا گل بخوره ، بعد یه تیم دیگه شیش تا بخوره ؟؟؟؟؟ مگه میشه مگه داریم آخه ؟؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر