فهرست
پدرو: از رفتن فابرگاس ناراحتم
پدرو: از رفتن فابرگاس ناراحتم

پدرو: از رفتن فابرگاس ناراحتم

آی اسپورت- پدرو، مهاجم بارسا، تایید کرد که تصمیم سسک فابرگاس برای جدایی از این باشگاه و پیوستن به چلسی، بسیار ناراحت شده است.

فابرگاس که در سال 2011 از آرسنال به بارسا پیوسته بود، بعد از 96 بازی برای آبی و اناری ها و به ثمر رساندن 28 گل، در این تابستان به لندن برگشت تا برای چلسی بازی کند؛ اتفاقی که هم تیمی اش در تیم ملی اسپانیا را بسیار ناراحت کدر.

پدرو به خبرنگاران گفت:\" همه می دانند که سسک بازیکن فوق العاده ای است؛ یکی از بهترین های دنیا در پست خودش. بسیار حیف شد زیرا برای من به عنوان مهاجم، او می توانست پاس های بسیار خوبی فراهم کند. به عنوان یک دوست، ما رابطه بسیار خوبی داشتیم و من خیلی دلم برای او تنگ می شود.

از اینکه نظر که چلسی رقیب ما در چمپیونزلیگ است، آنها تیم بسیار خوبی ساخته اند و با حضور سسک، بهتر هم شده اند. شکست دادن آنها بسیار دشوار است.\"

پدرو همچنین در مورد محرومیت 4 ماهه لوئیس سوارس به دلیل گاز گرفتن جورجو کیه لینی، گفت:\" فکر می کنم محرومیتی که فیفا برای او در نظر گرفت، زیاده است حد است. ما در بارسا از آمدن او استقبال کردیم. هواداران هم از او حمایت خواهند کرد. او به زودی بازی هایش را با تیم آغاز خواهد کرد و بهترین ها نمایش ها را ارائه خواهد داد. من مطمئنم او با بارسا نمایش های خوبی خواهد داشت.\"

     
آی اسپورت
2014-07-30 23:57:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر